SOLBLOMUkrasni jastuk SOLBLOM 45x45 bež
| Navlaka | |
|---|---|
| Materijal | Prednja strana:61% poliestersko vlakno/18% pamuk/13% viskoza/4% akril/4% poliamid,Zadnja strana:68% pamuk/32% viskoza |
| Pranje | 30°C nježno |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Nakon pranja i upotrebe mogu se pojaviti labava vlakna ili dlačice |
| Težina prednje strane | 480 g/m². |
| Težina, stražnja strana | 180 g/m². |
| Težina navlake | 205 g |
| Veličina | Širina: 45 cm, Dužina: 45 cm |
| Način bojenja | obojen |
| Osobina | sa zatvaračem |
| Boja | bež |
| Dizajn | Sa uzorkom |
| Jastuk | |
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno (100% reciklirano) |
| Težina punjenja | 400 g |
| Pranje - unutrašnji jastuk | ne |
| Genereralno | |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
vankúš
štýlový, moderný. Krásny funkčný doplnok za výbornú cenu.
Naziv: Jana
Zelo zadovoljna z izdelkom.
Lepe in všečne blazinice, ki mi lepo krasijo mojo sedežno.
Naziv: Vlasta
Mooi
Mooie. Kussens
Naziv: carin
Sierkussen
Heel mooi sierkussen, samen met het andere kussen wat ik kocht zijn ze eyecatchers in mijn zetel, top !!
Naziv: Maris Yvette
A varrásnál szétfoszlik
A varrás 3/2 párnánál kb 2 hét után elkezdett szétfoszlani
Naziv: Emília Lakos
Подушка декоративна
Подушки прийшли запаковані в ящик. Ящик був не щільно закріплений скотчем, крім того подушки не були запаковані в пакети політеленові. Враховуючи, що доставка була протягом 12 днів і колір подушок був світло-бежевий, товар мав запорошений вигляд. Незадоволена пакуванням.
Naziv: Тетяна
Kudde
Så nöjd finaste kudden
Naziv: Laila Abou-Zeid Englund
Doporučuji, skvělý!
Krásný kvalitní dekorační polštář, pevný materiál, úplně rozzářil a zútulnil pohovku
Naziv: Michaela
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


