KUGLEASKUkrasni jastuk KUGLEASK Ø40 bež
Navlaka od 100% poliesterskog vlakna (30% recikliranog). Velur. Ø40 cm
| Navlaka | |
|---|---|
| Materijal | 100% poliestersko vlakno (30% reciklirano) |
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno (100% reciklirano) |
| Podstava | 100% polipropilen |
| Pranje | ne |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Mrlje očistiti vodom |
| Težina | 300 g/m². |
| Težina navlake | 135 g |
| Veličina | Prečnik: 40 cm |
| Način bojenja | obojen |
| Osobina | ispunjeno, velur |
| Boja | bež |
| Dizajn | Jednobojan |
| Jastuk | |
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno (100% reciklirano) |
| Težina punjenja | 350 g |
| Pranje - unutrašnji jastuk | ne |
| Genereralno | |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Jastuk
Sve za 10 Od momenta narudzbe pa sve do isporuke
Naziv: Almir Luksija
Jastuk
Sjajan, dekorativan a i udoban.
Naziv: RJ
Odličan
Jako udobni,dekorativni i mekani
Naziv: Jovana
Jastučić ukrasni
Predobar ukrasni jastučić po povoljnoj cijeni.
Naziv: Ankica
Mittelfaden nach kurzer Zeit bei allen Kissen gerissen
Eigentlich schöne Kissen, habe anfangs 2 gekauft. Leider ist bei einem der Faden in der Mitte gerissen. Da ich gedacht habe, dass ich eventuell ein Montagsprodukt erwischt habe, habe ich nochmal eins gekauft. Leider ist innerhalb kürzester Zeit bei den anderen beiden Kissen auch der Faden in der Mitte gerissen. Jetzt habe ich 3 unförmige Kissen, dabei waren sie nur zur Zierde. Haben uns nicht drauf gesetzt oder draufgelegt. Kann diese Kissen leider nicht empfehlen.
Naziv: Karin
Polecam
Kolejna taka poduszka, tylko w beżu. Kolor jak na zdjęciu. Dobrze się komponuje z pozostałymi poduszkami na kanapie
Naziv: Małgorzata
Неякісна подушка
Дуже гарна як декор, але вишивка не якісна! Всього Через тиждень нитки розпустилися, не рекомендую! За Ціною максимум яка була на знижках 275 грн! Не більше !
Naziv: Alisa
Bonito
Es bonito, pena la confección que sea tan pobre pq el color es bonito y la tela tb
Naziv: Maria
Soffkudde Kugleask beige
Underbar liten kudde, fast, slät och len.
Naziv: KuddAnna
Odličan jastuk
Imam ih četiri, najviše ih koristim za sjedenje na podu.. Čvrsti, udobni i ne gube oblik
Naziv: Marija
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


