FASTERHOLTBaštenska klupa FASTERHOLT Š138xDub61 natur
Baštenska klupa od čelika, umjetnog drveta i imitacije ratana. Š138xV86xDub61 cm
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Širina: 138 cm, Visina: 86 cm, Dubina: 61 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 45 |
| Visina naslona za ruke | 65 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 127 cm, Dužina: 71 cm, Visina: 17 cm |
| Težina | 13 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Umjetno drvo je sintetički materijal koji ne zahtijeva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uslove. Umjetno drvo je UV-zaštićeno što štiti površinu boje. |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Osobe | 2 |
| Karakteristike | Pogodno za balkon |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 220 kg |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Hej
Den är fint kaffestol passa perfekt till min utekök.
Naziv: May
Bardzo wygodna ławka balkonowa
Fajna, wygodzna, mało miejsca zajmuje na balkonie
Naziv: Adam
Balkongsoffan som inte gick att montera
Såg ut som en trevlig och passande produkt. Vid hopmontering visade det sig att det enbart var en vek dålig kontruktion! Vid hopskruvning var den redan trasig och gick produkten sönder i gängtapparna. Var bara att lämna tillbaka, fungerar inte.
Naziv: Tomas Moström
Schicke Bank – Geduld beim Aufbau erforderlich
Die Bank sieht super aus und passt perfekt in den Garten. Einen Stern Abzug gibt es für die Montage: Man muss extrem vorsichtig mit den Schrauben sein. Hier ist Millimeterarbeit gefragt, damit alles sauber greift. Mein Rat: Bloß keine Gewalt anwenden! Wer die Ruhe bewahrt, bekommt am Ende eine wirklich schöne Sitzgelegenheit für einen fairen Preis.“
Naziv: Torsten
Gartenbank FASTERHOLT
Schneller Aufbau. Ca. Ne Halbe Std. Schrauben zum Anfang nicht komplett eindrehen…. Steht auch in der Aufbau Anleitung nur 80% Schönes grau. Ideal für vor dem Haus wenn im Garten keine Sonne mehr ist!!!
Naziv: Elunja
Flot bænk
Er virkelig glad for vores nye have bænk. Man sidder godt i den og bordet i midten er perfekt til en kop kaffe, glas vin eller en god bog.
Naziv: Maria Nygaard
happy with this purchuse
easy to put together, one person. sturdy and it looks nice. had to buy 2 seat cushions from jsky. its all very comfortable
Naziv: anthony
Billig verarbeitet
Das war bereits die zweite Bank, die wir gekauft haben. Bei der ersten Bank war von Beginn an das Gewinde rausgebrochen, bei der zweiten auch. Kleben bringt nix. Zweimal auseinander bauen und zurückbringen. Ärgerlich!
Naziv: Lina
Wszystko zgodne z opisem
Ok
Naziv: Krzysztof
Tuinbank fasterholt
Prima bankje ….zorg er alleen wel voor dat je de bouten niet te strak aandraait, voor je het weet komt ie uit het frame en kun je er dus een nieuwe indoen die dwars door het riet gedraaid moet worden met een moer aan de buitenkant
Naziv: Marga van Oossanen
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


