GREENFIRST NATUREgoldJastuk sa vlaknom 70x80 Høie NATURE
Ne zaboravite na dodatke
Jastuk punjen vlaknima 70x80 cm s punjenjem od silikoniziranih Quatrofil loptastog vlakna (900 g). Visina jastuka može se podesiti uklanjanjem dijelova punjenja. Sa mekanom navlakom od 100% pamučnog batista tretiranom biocidom GREENFIRST®. Perivo na 60°C. Sa torbom. Ovaj proizvod je tretiran biocidom GREENFIRST® koji sadrži aktivni sastojak Geraniol. Tretman Geraniolom ima svojstva protiv grinja. Geraniol je klasifikovan kao senzibilizator kože i treba izbjegavati direktan kontakt sa kožom. Uvijek prekrivajte posteljinom kao što su navlake za jorgane, plahte i jastučnice.
Podaci o proizvodu
| Vrsta punjenja | jastuk punjen vlaknima |
|---|---|
| Vrsta jastuka | Jastuk |
| Veličina | Širina: 70 cm, Dužina: 80 cm, Visina: 20 cm |
| Težina punjenja | 900 g |
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno, silikonizirano loptasto vlakno |
| Ukupna težina | 1050 g |
| Marka | Quatrofil |
| Materijal presvlake | Pamučni kambrik prošiven je tankim koncem, što omogućuje gušće tkanje, lakšu i mekšu navlaku. Priroda gustog tkanja sprječava da punjenje izlazi kroz šavove, zbog čega je ovakva navlaka jako izdržljiva. |
| Sastav | 1 komora |
| Boja | bijela |
| rub | Boja: Zeleno, prugasto, bijela, Materijal: 100% pamuk, Forma: cijevna traka |
| Pranje | 60°C |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | * Može se sušiti u mašini za sušenje rublja, na nižoj temperaturi (maks. 60ºC) |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Zatvorite patent-zatvarač prije pranja |
| Održavanje | Redovno protresti i provjetriti, ne smije se udarati i usisavati |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Osobine | Podesiva visina, GREENFIRST® navlaka |
| Pakovanje | torba za spremanje |
| Kvalitet | GOLD |
| Visina | Visok - Podesiva visina |
| Daljnje informacije | 30 pranja na 60°C, 5 pranja na 90°C |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Poduszka
Polecam
Naziv: Kuba
Nastavitelný polštář
Polštář vybrán z důvodu rozměru (šířka 80 cm) a možností nastavení výšky. Baleno v praktické přepravní tašce. Pratelné bez problémů i s náplní, nevýhodou je trošku vyšší cena.
Naziv: Ladislav
Vankus
Vankúš si kúpil manžel. Pochvaľoval ze je perfektný. Potom som ho oprala lebo je uvedené že sa prať môže. A bolo vraj po skvelom vankúši. Celý sa vraj pokazil. No a do roka sa kupoval iný tak sa prelezal
Naziv: Katka
Polstář Hoie Nature
Výborný, výhodou je i možnost odebrání množství vlákna. Koupila jsem po výrazné slevě, tudíž i cena super.
Naziv: Ludmila Blechová
GREENFIRST NATURE Gold Polštář z umělého vlákna 70x80
Trpím na krční páteř a tento polštář,již po první noci něco neuvěřitelného. Ráno po probuzení žádné bolesti. Po dlouhé době perfektně vyspaná a bez bolestí hlavy,krku a zad. Mohu jen doporučit.
Naziv: Jana
Skvelý vankúš
Nakoľko od tejto značky máme aj zimné paplóny tak som kúpila zatiaľ na skúšku aj jeden vankúš. Momentálne testujem 4 dni a vyberám z neho postupne náplň nakoľko pre mňa spiacu len na boku je až príliž vysoký. No keďže sa dá náplň vybrať a prispôsobiť tak som veľmi spokojná. Dúfam, že sa náplň časom nezožmolkuje a nevytvorí hrče ako sa mi stalo pri dvoch iných vankúšok z Jysku.
Naziv: Dagmar
Skvělý
Polštář mám rok a postupně dokupuji pro celou rodinu. Krásně drží tvar a pro mě,člověka spícího pouze na boku poskytuje dostatečnou oporu krční páteři. Jsem maximálně spokojená.
Naziv: Renáta
Kényelmes párna
Párommal évek óta ezt a párnát használjuk, most a gyerekünk párnáját is ilyenre cseréltük. Kényelmes és nem csomósodik a töltet mosás után! Nagyon szeretjük!
Naziv: Edina
Polštář hoie nature
Krásný velký polštář,je vyšší ale mě vyhovuje. Kvalitní zpracování
Naziv: Anna
Doporučuji
Výborný polštář, dá se měnit množství náplně, ale nakonec vyhovuje jak je.
Naziv: David Maršálek
O brendu
Høie karakterizira visok kvalitet, srce ukorijenjeno u Skandinaviji i želja da Vam pruži sobu za snove.
Već više od 160 godine, Høie od Skandinavije je ostavio skandinavski trag na spavaće sobe sa jorganima, jastucima, posteljinom, madracima i tepisima vrhunskog kvaliteta.
Većina jorgana i jastuka marke Høie proizvode se u Norveškoj. Svaki dan, tvornica u Brekstadu proizvodi jorgane i jastuke sa antialergijskim vlaknastim punjenjem ili kvalitetno kontrolisanim evropskim paperjem i perjem. Pored toga, Høie-eva služba za dizajn razvija posteljinu, jorgane i madrace.
Høie proizvodi su izrađeni u skladu sa standardom OEKO-TEX® Standard 100, vodećim svjetskim certifikatom za zdravstvenu ispravnost tekstila. Høie takođe proizvodi jorgane i jastuke preporučene od strane NAAF - Norveško udruženje za astmu i alergije.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

