LIABERGETplusLaneni jorgan 200x220 LIABERGET hladan
Veličina jorgana:
| Tip | Ljetni jorgan |
|---|---|
| Vrsta punjenja | Jorgan punjen lanom |
| Veličina | Širina: 200 cm, Dužina: 220 cm |
| Vrsta jorgana | Dupli jorgan |
| Težina punjenja | 1000 g |
| Punjenje | 60% lan/40% dudova svila kratkog vlakna |
| Ukupna težina | 2200 g |
| Materijal presvlake | Pamučni kambrik prošiven je tankim koncem, što omogućuje gušće tkanje, lakšu i mekšu navlaku. Priroda gustog tkanja sprječava da punjenje izlazi kroz šavove, zbog čega je ovakva navlaka jako izdržljiva. |
| Konstrukcija | Ringstep bod |
| Boja | bež |
| Pranje | 40°C nježno |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | * Može se sušiti u mašini za sušenje rublja, na nižoj temperaturi (maks. 60ºC) |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Održavanje | Prati i sušiti u mašini koja ima kapacitet minimalno 7 kg. Redovno protresti i provjetriti, ne smije se udarati i usisavati |
| rub | Boja: bež, Materijal: 100% pamučni kambrik, Forma: traka |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Pakovanje | torba za spremanje |
| Kvalitet | PLUS |
| Stupanj izolacije | hladno |
| Garancija | 5 godina garancije |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Poplun Liaberget
Napokon nema znojenje ljeti, lijepo se prilagođava tijelu, što ne valja je način šivanja i što nije u bijeloj boji.
Naziv: Damir
Jorgan
Prezadovoljna
Naziv: Valentina
Misljene
Divan kvalitet,ljetni joran. Nismo jos koristili
Naziv: Stela
jorgan za ljeto
Jorgan je idealan za ljetne dane. Zahvaljujući prirodnom punjenju od svile i lana i pamučnoj navlaci veoma je ugodan, lagan i u kombinaciji sa laganom pamučnom posteljinom zaista stvara ugodan osjećaj za spavanje, Imate osjećaj kao da vas rashlađuje kad je sparno i vruče. Cijena je također dobra. Do sada najbolji jorgan za ljeto koji sam kupila.
Naziv: Mubera Sarajlija
Odličan poplun
Poplun je odličan. Lagan i tanak, ali i dalje dobro grije za prijelazna razdoblja. Samo što jako šuška.
Naziv: Tjasa
Страхотна завивка ползвам я целогодишно
Завивката не запарва и я ползвам цяла година. Зимата само добавям едно леко одеяло отгоре.
Naziv: Йоана
Loš proizvod
Poplun je opran na 30 stupnjeva (pise da smije na 40) i osusen u susilici prema uputama. Smanjio se sa širine 200 na cca 170. Materijal unutar popluna se odvojio u kuglice. Apsolutno nedopustivo pogotovo nakon tolikih recenzija s istim problemom. Nazalost bacila sam racun pa ga ne mogu vratiti, ali inače bih svakako tražila povrat! Loše!
Naziv: Sara
Nem mosható!
Van egy kellemetlen szaga, de az idővel kiszellőzik. Ami jobban zavar, hogy a címke szerint 40 Celsius-fokon mosható, de ez nem igaz! A kímèlő, 40 fokos mosás során csomókban összeàllt a töltet és a paplan hasznàlhatatlanná vált. Sajnàlom, hogy nincs már meg a számlàja, mert biztosan visszavinném! Egyáltalàn nem ajànlom!
Naziv: Fekete
Extraordinară
E foarte buna, ușoară, tine și răcoare, respirabila, nu transpiri in ea, o sa o testez și la vară, la 40 de grade. Mă bucur că am achizitionat-o.
Naziv: Ofelia
Produs neconform care trebuie scos de la vanzare
Am achiziționat produsul on-line si dupa ce l-am ridicat din magazin si am deschis husa acasa, m-a izbit un miros puternic de mucegai. Am scos-o din husa si am gasit vreo 10 pliculete de bilute anti-umezeala bagate in husa(dovada ca se cunostea problema). Am aerisit pilota la aer pe timpul nopții fara niciun rezultat. A 2-a zi am cerut inlocuirea cu un alt produs din magazin care sa nu miroasa a mucegai, din pacate toate cele 6-8 pilote din magazin aveau acelasi miros, mirosul era atat de puternic incat se simtea pe tot raionul inainte sa ajung la raftul cu pricina. Aceste produse ar trebui scoase de la vanzare pe motiv de pericol pentru sănătatea consumatorului, nu inteleg de ce se mai comercializează daca exista deja atatea plangeri. Pana la urma mi s-a oferit rambursarea contravalorii cu scuzele de riguare insa timpul pierdut cu drumurile pana la magazin a ramas pierdut. Pacat, Jysk….mi-am pierdut increderea in acest brand.
Naziv: Camelia
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

