STORE MYAbasicZaštita za madrac 80/90x200 STORE MYA
STORE MYA zaštita za madrac 80/90x200 cm osmišljena je da vam pruži udobnost tijekom cijele noći. Zaštita za madrac postavlja se između madraca i plahte kako bi se održala čistoća i higijensko okružje za spavanje te produljio vijek trajanja madraca. Periva je i praktična za svakodnevnu uporabu.
Karakteristike
- Veličina: Š80/90xD200 cm. Visina: 0,5 cm
- Elastične kutne trake: Drže zaštitu za madrac na mjestu
- Perivo: Može se prati na 60°C
- Poliesterska tkanina: Izdržljiva i jednostavna za održavanje
- Poliestersko punjenje: Mekano i otporno na udubljenja
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testirano na štetne supstance
Elastične kutne trake
Elastične kutne trake sprječavaju klizanje ili gužvanje zaštite za madrac tijekom noći.
Perivo
Zaštita za madrac može se prati u perilici na 60°C kako bi ostala svježa i čista. Pranje na 60°C ili više uklanja neželjene grinje iz tkanine.
Poliesterska tkanina
Poliester je izdržljiva tkanina koja se lako čisti i dobro podnosi učestalu uporabu.
Poliestersko punjenje
Izdržljivo i elastično poliestersko punjenje zadržava svoj oblik nakon pranja te pruža meku i udobnu površinu za ležanje.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ova zaštita za madrac certificirana je prema OEKO-TEX® STANDARD 100. To znači da je svaki njezin sastavni dio — od tkanina do konaca — testiran u neovisnim OEKO-TEX® institutima i zadovoljava stroge standarde vezane uz štetne supstance.
Podaci o proizvodu
| Tip madraca | podložak madraca |
|---|---|
| Veličina | Širina: 80/90 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 0.5 cm |
| Veličina | 80/90x200 |
| Pakirano | Složeno |
| Veličina pakovanja | Širina: 37 cm, Dužina: 50 cm, Visina: 25 cm |
| Jezgro | 100 g/m² 100% poliestersko vlakno (100% reciklirano), silikonizirano vlakno |
| Materijal presvlake | 100% poliestersko vlakno (100% reciklirano), mikrovlakno |
| Materijal | Tkano |
| Elastično | Elastične trake na rubovima |
| Način postavljanja | Elastične trake na uglovima |
| Boja | bijela |
| Pranje | 60°C |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | * Može se sušiti u mašini za sušenje rublja, na nižoj temperaturi (maks. 60ºC) |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Uvijek prati odvojeno, Prati uvijek sa sličnim bojama, Oblikovati dok je mokro i okačiti da se osuši, Oprati prije upotrebe |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Kvalitet | BASIC |
| Težina | 0,455 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Zastita
Vrlo lako za odrzavati, sluzi svrsi!
Naziv: Vildana
Zastita za madrace
Los kvalitet bez folije onako savij kupi kesu strpaj . Ali kvalitet nikakav ,za tu cjenu ok,noljem se i nenadati
Naziv: jasna
ZAŠTITA ZA MADRACE 80/90X200 BASIC T5
Ugodan dodatak madracu, daje mekocu i udobnost. Najvaznije je sto se moze odrzavati pranjem i sto ima trake za pricvrscavanje na madrac. Toplo preporucujem!
Naziv: Enisa Sabanovic
Rullemadres
Rullemadrassen bliver meget varm at ligge på, så den er desværre ikke den bedste løsning
Naziv: Eva
Laatu huonontunut
Naurettava rätti, vanhempaan muutama vuos sitte ostettuun samanhintaseen verrattuna. Hyvä ettei päivä paista läpi.
Naziv: Jaska
Sehr guter Matratzenschoner
Passt sehr gut, ist leicht, fühlt sich gut an und läßt sich gut bei 60°C waschen
Naziv: Sonja
Dobrý chránič
Dobrý základní chránič matrace. Snadno se udržuje a docela dlouho vydrží. Doporučuji!
Naziv: Sláva
Gut
Sehr gut . Total Flauschig
Naziv: Bettina
Chránič matrace
Příjemný povrch, neklouže, je lehoučký, gumová oka dobře drží na matraci.
Naziv: Lenka
Parjansuojus
Ohuempi kuin kuvittelin. Aika viraton aikuiselle. Usein kuvat eivät kerro oletusta. Kerran toisensa jälkeen tukee pettymys koosta tai laadusta.
Naziv: Eija
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

