GJENDETUNGAplusTeški jorgan 7kg GJENDETUNGA 135x200
| Tip | Teški jorgan |
|---|---|
| Vrsta punjenja | Jorgan punjen vlaknima |
| Veličina | Širina: 135 cm, Dužina: 200 cm |
| Vrsta jorgana | Jednostruki jorgan |
| Težina punjenja | 6409 g |
| Punjenje | Zbog svoje male veličine i glatke površine, staklene perle su tiho punjenje koje se lako prilagođava vašem kretanju. Punjenje od poliesterskog vlakna pruža izolaciju. Punjenje je raspoređeno po odjeljcima kako bi se osigurao ravnomjeran pritisak. |
| Ukupna težina | 7000 g |
| TOG (UK) | 6 |
| Materijal presvlake | 100% pamuk |
| Konstrukcija | kvadratni prošiv |
| Boja | svjetlo siva |
| Pranje | ne |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Održavanje | Redovno protresti i provjetriti, ne smije se udarati i usisavati |
| rub | Boja: svjetlo siva, Materijal: 100% pamuk, Forma: traka |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Pakovanje | torba za spremanje |
| Kvalitet | PLUS |
| Stupanj izolacije | toplo |
| Garancija | 5 godina garancije |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Proizvod je onakav kakvim ga reklamiraju
Ne znam sta bih rekla. Proizvod je onakav kakvim ga reklamiraju. Lepo izgleda, prijatno je tezak. Jedino sto sam ja pre njega pocela da se uspavljujem grleci neki jastuk/jastuke, i onda to nije dobra kombinacija sa ovim jorganom [jorgan treba da mene obgrli, ali jastuci smetaju u tome...]. Tako da ne mogu da sasvim procenim sam proizvod. Ali jorgan definitivno daje prijatan osecaj tezine, kao nekad "bakini teski jorgani". Treba voditi racuna da je to "single" jorgan, dakle nije za dvoje i sirina je "ogranicena"... Takodje, kako je doslo prolece - postalo mi je vruce ispod njega pa sam ga zamenila pre neki dan sa obicnim tankim jorganom.
Naziv: MILICA
Сплю як удав
Коли отримувала в магазині був скепсіс, бо я його не бачила попередьно, запитала, чи можна повернути потім, звісно можна, але після першої та другої ночі я розумію, що таке спокійно спати. Якщо мерзнете, кладіть зверху одіяло, а на теплу погоду взагалі супер. Розслаблююча дія, тіло окутане спокоєм. Я дуже задоволена. Думаю, що треба ще таке мати. І ще лайфхак, він іде у чохлі, можна займатися силовими тренуваннями, бо він має циліндричну форму. Я його несла в руках, це таке собі круте кардіо)))))))) та і вдома тепер маю такий гаджет)))))
Naziv: Олена
Ковдра
Чудова, задоволена. Гарна якість .
Naziv: Катерина
Weighted Duvet Gjendetunga plus
The duvet was delivered within the timeframe. It's not too heavy or light. It comes with a zipped carrier bag, which will come in handy to store away during the summer months. Satisfactory. Would recommend it.
Naziv: Gillian Smith
Záťažový paplón
Paplón je pre mňa veľmi ťažký, je chladivý, možno v letnom období ho využijem, ale v zime určite nie, neviem pod ním spať, je mi zima pod ním.
Naziv: Anna
Ковдра
Найкраща ковдра, як на мене, дуже задоволена покупкою!!!
Naziv: Ірина
τελειο!
ΤΕΛΕΙΟ!
Naziv: ΜΑΡΙΑ Μ.
Ковдра 7 кн
Дуже добре допомагає заснути, підходить для дітей і дорослих
Naziv: Liudmyla
Ko voli teske prekrivace odlican je
Prekrivac je tanak, dobar za pokrivanje leti, ili preko drugog debljeg jorgana zimi (ne moze preko perjanog jorgana). Teski prekrivaci su dobri za umirivanje nervnog sistema i dublji san. Ja sam jako zadovoljna i zaista sve preporuke. Naravno jako je bitno da prvo razumete da li bi vam ovakav prekrivac odgovarao ili ne na osnovu toga sta Vasem telu prija i kakav je Vas nervni sistem. Takodje, tezak prekrivac ne treba da prelazi 10-15% Vase tezine, tako da ako imate ispod 50kg (ili tako nesto) mozda ovaj prekrivac nije dobar izbor.
Naziv: dana
Excelenta
Sunt o persoana care trăiește totul din cap, cu tendințe anxioase care se accentuează in perioadele cu stres intens. Efectul este excelent, mă uimește relaxarea pe care o induce în corp.
Naziv: Andreea
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
