NORDMARKAKrov paviljona NORDMARKA Š3xD3m siva
Nadogradite svoj paviljon krovom NORDMARKA. Sivi krov otporan je na laganu kišu i zaštićen je od UV zračenja kako bi sačuvao boju. Krov je kompatibilan s NORDMARKA paviljonom.
Karakteristike
- Veličina: Š3xV3 m
- Vodoodbojno: Nadstrešnica je otporna na laganu kišu i rosu
- UV zaštita: Štiti nadstrešnicu od blijeđenja
- Jednostavna montaža: Sa čičak trakom
Vodoodbojno
Nadstrešnica je vodoodbojna, što vam omogućuje uživanje u spoljašnjem prostoru bez brige o laganoj kiši ili rosi. S hidrostatskim tlakom od 1000 mm, nadstrešnica vas može održati suhima u blagim vremenskim uslovima.
UV zaštita
Poliesterska tkanina je UV zaštićena. To znači da tkanina može izdržati izlaganje suncu bez blijeđenja boje.
Jednostavna montaža
Bočne ploče možete jednostavno pričvrstiti na čelični okvir sjenice pomoću uključene čičak trake.
| Veličina | Širina: 300 cm, Dužina: 300 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 85 cm, Dužina: 36 cm, Visina: 7 cm |
| Težina | 2.85 kg |
| Materijal | 100% poliestersko vlakno |
| Platno | 100% poliestersko vlakno |
| Boja | Sivo |
| Hidrostatički stub | 1000 mm/cm² |
| Karakteristike | UV-zaštita, Vodoodbojan |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Prati odvojeno | Mrlje očistiti vodom |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Foarte multumita!
Am cumparat acest produs pentru a inlocui acoperisul vechi al unui pavilion Stankt Hans 300cm×300cm, luat cu ceva timp in urma tot de la Jysk. Am decupat patratul de deasupra si s-a potrivit perfect.
Naziv: Alina
calitate proasta
S a potrivit pe modelul pavilionului sankt hans, care era de departe mult mai calitativ, si materialul mai rezistent, si niste zone in plus de aerisire. As fi preferat sa pastreze modelul vechi chiar la un pret superior
Naziv: Diana
Dach
Gut aber leider ohne Ausreichende Befestigungsmöglichkeiten-
Naziv: Roman Harb
Kaliteli
Ürün anlatıldığı gibidir 3x3 olan kamelyamızın çatısına takmak için biraz uğraştık çünkü kubbedeki havalandırma alanı almış olduğum ürün ile pek uyum sağlamadığından çekiştirerek taktık ve dikiş çok küçük bir yerden attı. Ama önemli değil Genel olarak ürün kullanışlı ve kaliteli malzeme. Tavsiye ederim. Kubbedeki havalandırma alanınıza dikkat edin bu dikişli ürün yerine iki ayrı parçadan oluşan ürünü almanız gerekiyor olabilir.
Naziv: Cansu Özdemir
Paviljongin katto NORDMARKA L3xP3m harmaa ArticleNo. 3725067
Todella huono tuote, tuote selosteessa luvattiin että mahtuu 3x3 paviljonkiin, mutta eipä mahtunut...asiakaspalvelun mielestä mahtuu. Ei ikinä enää Jyskin paviljonkia.
Naziv: Paula lohiniva
Kupovina online jusk
Izuzetno sam zadovoljna kupovinom u jusku a sada i online porudžbinom. Nisam dugo čekala. Dobila sam poručeno i sa uslugom sam prezadovoljna. Rado preporučujem svima a i ja ću i ubuduce koristiti njihove usluge.
Naziv: Sanja
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


