LOFOTENPaviljon LOFOTEN Š3xD3xV2,65 m bijela
Vrsta artikla:
LOTOFTEN paviljon dizajnirana je kako bi vašem spoljašnjem prostoru dodala zaklon i šarmantan izgled. Bijela nadstrešnica otporna je na laganu kišu i zaštićena od UV zračenja kako bi sačuvala svoju boju. Čvrsti čelični okvir daje paviljonu dobru stabilnost.
Karakteristike
- Veličina: Š3xD3xV2,65 m
- Vodoodbojno: Nadstrešnica je otporna na laganu kišu i rosu
- UV zaštita: Štiti nadstrešnicu od blijeđenja
- Čelični okvir: Čvrsta i izdržljiva konstrukcija
- Klinovi uključeni: Sigurno pričvrstite paviljon na tlo
- Stvorite ugodan vanjski prostor: Izvrsno za događaje na otvorenom ili opuštanje u vrtu
- Bočne ploče: Mogu se kupiti zasebno
Vodoodbojno
Nadstrešnica je vodoodbojna, što vam omogućuje uživanje u spoljašnjem prostoru bez brige o laganoj kiši ili rosi. S hidrostatskim tlakom od 1000 mm, nadstrešnica vas može održati suhima u blagim vremenskim uslovima.
UV zaštita
Poliesterska tkanina je UV zaštićena. To znači da tkanina može izdržati izlaganje suncu bez blijeđenja boje.
Čelični okvir
Paviljon ima čvrsti, čelični okvir s praškastim premazom koji pruža dobru stabilnost. Težina čeličnog okvira pomaže da paviljon ostane stabilan na tlu.
Klinovi uključeni
Paviljon dolazi s klinovima za pričvršćivanje za tlo. Možete ga pričvrstiti umetanjem klinova kroz rupe u nogama paviljona i pritiskom na njih u tlo.
Stvorite ugodan vanjski prostor
Paviljon nudi izvrsno okruženje za vrtne zabave, obiteljska okupljanja ili jednostavno opuštanje u vrtu. S dimenzijama Š3xD3xV2,65 m, paviljon nudi puno prostora za baštenski namještaj ili garnituru. To ga čini idealnim za zabavu gostiju ili uživanje u ugodnim večerima na otvorenom.
Bočne ploče
Bočne ploče mogu se kupiti zasebno za ovaj paviljon. Mogu poboljšati vaš paviljon dodavanjem više privatnosti i bolje zaštite od vjetra i kiše.
| Veličina | Širina: 300 cm, Dužina: 300 cm, Visina: 265 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 42 cm, Dužina: 217 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 31 kg |
| Rude | čelik |
| Stub | čelik |
| Greda | čelik |
| Platno | 100% poliestersko vlakno |
| Boja | Bijelo |
| Hidrostatički stub | 1000 mm/cm² |
| Karakteristike | UV-zaštita, Vodoodbojan |
| Uključuje | Klinovi |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Obrada | premaz u prahu |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
LOFOTEN
zadovoljna
Naziv: ljiljana
Won the test of time
Brilliant gazebo for the price, we have had ours up for 6 years and still In good working order. We are freshening up the garden so purchasing the same one again soon
Naziv: Gareth willouhhby
lourdes
queda genial en mi jardin, espero pasar grandes ratos este verano
Naziv: lourdes
Lovely Gazebo
Excellent gazebo for the money. Good quality and nice clean lines. Would just say that although the gazebo cover measures 3mx3m the frame measure smaller because there is an overhang. So it seems smaller than my previous gazebo as there is less room for the table and chairs
Naziv: Jan
Pawilon ogrodowy 3/3
Super pawilon ,sprawdza się przez cały rok , mam go już 3 lata . Polecam
Naziv: Elżbieta
Ramón Calatayud
Todo perfecto
Naziv: Ramon calatayud
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


