HJORTEMOSEPergola HJORTEMOSE Š3xD3xV2,3m svijetlo siva
Promijenite izgled svog spoljašnjeg prostora s HJORTEMOSE pergolom. S podesivim, vodootpornim platnom i izdržljivim čeličnim okvirom, ova elegantna baštenska pergola stvara ugodan ambijent za svaku priliku. Š3xD3xV2,3 m
Karakteristike
- Podesivo platno: Platno na krovu se može jednostavno povući naprijed ili nazad.
- Vodootporno: Platno je otporno na slabu kišu i rosu
- Čelični okvir: Izdržljiv i dugotrajan
- Uključeni klinovi i užad: Čvrsto pričvrstite pergolu na svoj travnjak
- Stvorite ugodan spoljašnji prostor: Izvrstan za događaje na otvorenom ili opuštanje u vašoj bašti
Podesivo platno
HJORTEMOSE pergola dolazi s podesivim platnom od poliesterskog vlakna. Platno možete lako povlačiti naprijed-natrag po krovu pomoću pričvršćenih traka. To vam omogućuje da odlučite želite li uživati u sunčevoj svjetlosti ili u hladu.
Vodootporno
Podesivo platno je vodootporna, što ga čini otpornim na slabu kišu i rosu. Jednostavno povucite platno preko krova i uživajte u svom spoljašnjem prostoru bez brige o vremenu.
Čelični okvir s uključenim klinovima i užadi
Pergola ima čvrst čelični okvir premazan prahom koji pruža dobru stabilnost. Okvir pergole možete jednostavno sigurno pričvrstiti na svoj travnjak pomoću priloženih užadi i klinova.
Stvorite ugodan spoljašnji prostor
Pergola nudi izvrstan ambijent za događanja na otvorenom ili jednostavno opuštanje u vašoj bašti. Stvorite ugodan spoljašnji prostor dodavanjem, na primjer, baštenskog namještaja, biljaka u saksijama, tepiha i spoljašnje rasvjete. S veličinom Š3xD3xV2,36 m pergola nudi obilje prostora za vaš baštenski namještaj ili baštensku garnituru.
| Veličina | Širina: 300 cm, Dužina: 300 cm, Visina: 230 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 14.5/21.5 cm, Dužina: 228/298 cm, Visina: 14.5/13 cm |
| Težina | 15/28 kg |
| Rude | čelik |
| Stub | čelik |
| Greda | čelik |
| Platno | 100% poliestersko vlakno |
| Boja | svjetlo siva |
| Hidrostatički stub | 1000 mm/cm² |
| Karakteristike | UV-zaštita, Vodoodbojan |
| Uključuje | Klinovi i užad |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Obrada | premaz u prahu |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super
Skvělý altán za málo peněz. Rychlá montáž, kterou jsme zvládli ve dvou lidech. Dodává zahradě příjemnou atmosféru.
Naziv: Denisa
Mooie pergola voor goede prijs
Mooie pergola die direct sfeer geeft aan je tuin. Beetje opleuken met hanglamp en je bent klaar voor de zomer! Makkelijk in elkaar te zetten, kwaliteit viel zeker niet tegen, toppertje!
Naziv: Ariane
Flott pergola!
Kjøpte denne til å ha over spisestue-seksjonen ute på verandaen og det er virkelig helt flott! Lett å sette opp når man er 2 stk, stabilt og flott å se på! Skygger veldig bra når sola står på. Kan absolutt anbefales!
Naziv: Lene Amundsen
Pergola
Prelepa, kvalitetna svaka preporuka.
Naziv: Dijana
Ana Fernández
Boa relación calidade-prezo, moi fácil de montar, estupendo servizo en JYSK Ferrol
Naziv: Ana Fernández
Пергола як затишок від негоди та спеки
Попілкувались заздалегідь, поки ще є у наявності. Наразі у квітні пергола захищає від зливи, а у подальшому буде від спеки. Це дуже гарне рішення коли немає місця для зберігання у зимку. Якість матеріалу бездоганна, легка у збірці, все в наявності. Родина у захваті.
Naziv: Ольга
Τεντα
Καταπληκτικη,στιβαρη,εχει μαγνητες να την κρατουν ανοικτη,εχει στεγασμενο παρκινγκ για την τεντα οταν κλεινει.
Naziv: Ευαγγελια
Genial
La estructura está genial, parece muy bien acabada y duradera. La tela igual.. tiene una calidad precio inmejorables
Naziv: Patricia
Pergola
Vše v naprostém pořádku, snadné složení, čas ukáže co vydrží
Naziv: Petr
Zadaszenie
Niestety tylko przy bardzo drobnym deszczyku nie przecieka, ale jak jest trochę większy deszcz meble sa mokre, trzeba chować poduszki
Naziv: Dorota
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


