HELAGS + STORHOGNABašt. garnitura HELAGS crna + STORHOGNA za 4 os. sivosmeđa
Bezbrižno se opustite na otvorenom uz ovu vrtnu garnituru koja kombinira HELAGS pomoćni stol sa STORHOGNA garniturom. Ova sivosmeđa garnitura za 4 osobe uključuje garnituru s brzosušećim jastucima i odgovarajući stolić s pločom od vlaknaste gline.
Značajke
- Vrtna garnitura za 4 osobe: Sofa za 4 osobe i 1 pomoćni stol
- Garnitura otporna na sve vremenske uvjete: Može izdržati sve vremenske uvjete i ostati vani tijekom cijele godine
- Brzosušeća pjena: Pjena se brzo drenira i suši nakon kiše
- Inherentno obojena poliesterska tkanina: UV‑zaštićena, vodoodbojna i otporna na mrlje
- Ploča stola od vlaknaste gline: Izdržljiva i otporna na vremenske uvjete
- Čelični okvir: Stabilan i izdržljiv
- Jednostavno održavanje: Materijali koji zahtijevaju malo ili nimalo održavanja
Vrtna garnitura za 4 osobe
Set se sastoji od sofe za 4 osobe i 1 pomoćnog stola. Odgovarajući lounge namještaj može udobno smjestiti 4 osobe.
Garnitura otporna na sve vremenske uvjete
Garnitura je dizajnirana da izdrži sve vremenske uvjete i može ostati vani tijekom cijele godine. Otporna je na sve vremenske uvjete ima brzosušeću pjenu i UV‑zaštićenu, vodoodbojnu i na mrlje otpornu navlaku, što je čini izdržljivom i otpornom na sve vremenske uvjete.
Brzosušeća pjena
Garnitura ima brzosušeću pjenu s otvorenom staničnom strukturom. To omogućuje da voda i zrak lako prolaze kroz nju umjesto da se upijaju. To znači da se sofa drenira i suši unutar nekoliko sati, ovisno o vjetru i temperaturi.
Inherentno obojena poliesterska tkanina
Izdržljiva poliesterska tkanina UV‑zaštićena je kako bi se spriječilo blijeđenje boje. Također je vodoodbojna i otporna na mrlje, što znači da ne upija vodu niti mrlje od, primjerice, prljavštine, sladoleda ili pića.
Ploča stola od vlaknaste gline
Stolić ima ploču stola izrađenu od vlaknaste gline. To je kompozitni materijal izrađen od gline ojačane vlaknima, poput celuloznih vlakana ili staklenih vlakana. Materijal je izdržljiv i lagan. Otporan je na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Praškasto obloženi čelični okvir istovremeno je stabilan i izdržljiv. Težina čeličnog okvira daje dobru stabilnost.
Jednostavno održavanje
Vrtna garnitura izrađena je od izdržljivih, kvalitetnih materijala koji ne zahtijevaju održavanje. Dovoljno je očistiti namještaj vodom i blagim sapunom. Spremite ga u zatvoreni prostor izvan sezone kako biste produljili njegov vijek trajanja.
| Osobe | 4 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 257 cm, Visina: 74 cm, Dubina: 193 cm, Visina sjedišta: 43, Dvostrano: ne |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Visina: 50 cm, Prečnik: 85 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Stolić HELAGS Ø85xV50 crna
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 85 cm, Visina: 50 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 89 cm, Dužina: 89 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 27 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Površina stola: Vlaknasta glina je kompozitni materijal koji ne zahtijeva održavanje i izrađen je od gline ojačane vlaknima, kao što su celulozna vlakna ili fiberglas. Time se dobija dugotrajan i lagan materijal, otporan na vremenske uslove. |
| Oblik | okrugli |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | crna |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge sofa STORHOGNA 4os. za sve vrem. uslove sivk-smeđa
| Veličina nakon montaže | Širina: 257 cm, Visina: 74 cm, Dubina: 193 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 43 |
| Visina naslona za ruke | 74 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 165/196 cm, Dužina: 94,5/94,5 cm, Visina: 73/73 cm |
| Težina | 21,8/26,8 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: 100% poliestersko vlakno, Sjedalo: 100% poliestersko vlakno, Naslon za ruke: 100% poliestersko vlakno, Noge: polietilen |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: polietilenska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: polietilenska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Osobe | 4 |
| Karakteristike | Navlaka koja se brzo suši, Pjena koja se brzo suši otporna je na vremenske uticaje zahvaljujući svojoj strukturi otvorenih ćelija koje omogućuju lak prolazak vode i zraka. Pjena se brzo cijedi i suši, što pomaže u sprječavanju razvoja plijesni. |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | sivo-smeđa |
| Testirano do | 440 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Oprati vodom i blagim sapunom. |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Een toppertje!
Bank zit lekker, veert mee. Mooie kleur. En voor een buiten bank van deze kwaliteit heel scherp geprijsd!
Naziv: Mandy
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


