HELAGS + VOSSBašt. garnitura HELAGS + VOSS za 2 os. crna
Unesite udobnost u svoj vanjski prostor uz ovu vrtnu garnituru koja kombinira HELAGS pomoćni stol s VOSS dvosjedom. Ova crna garnitura za 2 osobe sastoji se od dvosjeda s udobnim jastucima i pomoćnog stola s pločom stola od vlaknaste gline.
Značajke
- Vrtna garnitura za 2 osobe: Dvosjed i 1 pomoćni stol
- Luksuzni jastuci: S izdržljivom, strukturiranom navlakom
- Ploča stola od vlaknaste gline: Izdržljiva i otporna na vremenske uvjete
- Petan: Sintetičko pruće otporno na vremenske uvjete
- Čelični okvir: Stabilan i izdržljiv
- Periva navlaka: Navlaka jastuka je uklonjiva i može se prati na 30°C
Vrtna garnitura za 2 osobe
Set se sastoji od dvosjeda i 1 pomoćnog stola. Odgovarajući lounge namještaj može udobno smjestiti 2 osobe.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sjedalo i naslon omogućuju vam da se udobno smjestite i opustite. Jastuci imaju izdržljivu, strukturiranu navlaku, što ih čini otpornima na trošenje. Spremite jastuke u zatvoreni prostor kada se ne koriste kako biste ih zaštitili od vremenskih utjecaja i produljili njihov vijek trajanja.
Ploča stola od vlaknaste gline
Pomoćni stol ima ploču stola izrađenu od vlaknaste gline. To je kompozitni materijal izrađen od gline ojačane vlaknima, poput celuloznih vlakana ili staklenih vlakana. Materijal je izdržljiv i lagan. Otporan je na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Petan
Petan je lagano sintetičko pruće koje pruža prirodan izgled, a pritom ne zahtijeva održavanje. Otporan je na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Praškasto obloženi čelični okvir istovremeno je stabilan i izdržljiv. Težina čeličnog okvira daje dobru stabilnost.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku s patentnim zatvaračem koja se može lako skinuti i prati u perilici na 30°C kako bi ostala svježa i čista. Punjenje jastuka nije perivo.
Podaci o proizvodu - Stolić HELAGS Ø85xV50 crna
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 85 cm, Visina: 50 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 89 cm, Dužina: 89 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 27 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Površina stola: Vlaknasta glina je kompozitni materijal koji ne zahtijeva održavanje i izrađen je od gline ojačane vlaknima, kao što su celulozna vlakna ili fiberglas. Time se dobija dugotrajan i lagan materijal, otporan na vremenske uslove. |
| Oblik | okrugli |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | crna |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge sofa VOSS 2 os. crna
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 26 |
| Veličina prije montaže | Širina: 86 cm, Dužina: 163 cm, Visina: 38 cm |
| Težina | 30.5 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvijek prati odvojeno, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvijek prati odvojeno, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Osobe | 2 |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | crna |
| Testirano do | 220 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


