LOFSDALEN + STORHOGNALounge garnitura LOFSDALEN natur + STORHOGNA 4os. sivk-smeđa
Unesite izdržljivost i udobnost u svoj vanjski prostor uz ovu baštensku garnituru koja kombinira LOFSDALEN stol za vrtne garniture s STORHOGNA dvosjedom. Ova vrtna garnitura za 4 osobe uključuje trosjed u taupe boji otporan na sve vremenske uslove s brzosušećim jastucima i stol od masivne FSC® tikovine.
Značajke
- Baštenska garnitura za 4 osobe: trosjed i 1 stol
- Garnitura otporna na sve vremenske uvjete: može izdržati sve vremenske uvjete i može ostati na otvorenom tijekom cijele godine
- Brzosušeća pjena: pjena odvodi vodu i brzo se suši nakon kiše
- Poliesterska vlakna bojana u otopini: UV zaštićena, vodoodbojna i otporna na mrlje
- Masivna FSC™ tikovina: kombinira izdržljivost i prirodnu ljepotu
- Čelični okvir: čvrst i izdržljiv
- FSC™ 100%: drvo i materijali na bazi drva dolaze iz odgovorno upravljanih, FSC® certificiranih šuma
Baštenska garnitura za 4 osobe
Set se sastoji od trosjeda i 1 stola. Usklađeni elementi vrtne garniture pružaju udoban smještaj za 4 osobe.
Garnitura otporna na sve vremenske uslove
Trosjed je dizajniran da izdrži sve vremenske uvjete i može ostati na otvorenom tijekom cijele godine. Opremljen je brzosušećom pjenom i navlakom s UV zaštitom, vodoodbojnom i otpornom na mrlje, što ga čini izdržljivim i otpornim na sve vremenske utjecaje.
Brzosušeća pjena
Trosjed ima brzosušeću pjenu s otvorenom strukturom ćelija. To omogućuje prolazak vode i zraka kroz materijal umjesto upijanja vode. Garnitura se tako ocijedi i osuši unutar nekoliko sati, ovisno o vjetru i temperaturi.
Poliesterska vlakna bojana u otopini
Izdržljiva tkanina od poliesterskih vlakana ima UV zaštitu koja pomaže spriječiti blijeđenje boje. Također je vodoodbojna i otporna na mrlje, što znači da ne upija vodu ni mrlje od, primjerice, nečistoće, sladoleda ili napitaka.
Masivna FSC™ tikovina
Masivna FSC™ tikovina je prirodni materijal s visokim udjelom prirodnih ulja koja pomažu u sprječavanju upijanja vlage u drvo. S vremenom tikovina prirodno razvija srebrnosivu patinu. Za očuvanje izgleda i trajnosti preporučuje se redovito uljenje.
Čelični okvir
Čelični okvir s praškastim premazom je čvrst i izdržljiv. Težina okvira osigurava dobru stabilnost.
FSC™ 100%
FSC™ oznaka jamči da materijali korišteni u ovom proizvodu dolaze iz FSC™ certificiranih šuma ili drugih kontroliranih izvora. Odabirom FSC® certificiranih proizvoda pomažete u zaštiti svjetskih šuma.
Set se sastoji od sljedećih artikala
Podaci o proizvodu
| Osobe | 4 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 257 cm, Visina: 74 cm, Dubina: 193 cm, Visina sjedišta: 43, Dvostrano: ne |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 60, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge sofa STORHOGNA 4os. za sve vrem. uslove sivk-smeđa
| Veličina nakon montaže | Širina: 257 cm, Visina: 74 cm, Dubina: 193 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 43 |
| Visina naslona za ruke | 74 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 165/196 cm, Dužina: 94,5/94,5 cm, Visina: 73/73 cm |
| Težina | 21,8/26,8 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: 100% poliestersko vlakno, Sjedalo: 100% poliestersko vlakno, Naslon za ruke: 100% poliestersko vlakno, Noge: polietilen |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: polietilenska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: polietilenska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Osobe | 4 |
| Karakteristike | Navlaka koja se brzo suši, Pjena koja se brzo suši otporna je na vremenske uticaje zahvaljujući svojoj strukturi otvorenih ćelija koje omogućuju lak prolazak vode i zraka. Pjena se brzo cijedi i suši, što pomaže u sprječavanju razvoja plijesni. |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | sivo-smeđa |
| Testirano do | 440 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Oprati vodom i blagim sapunom. |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge stol LOFSDALEN Š60xD120 tikovina
| Veličina nakon montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 38 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 129 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 16,8 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. |
| Kapica za noge | polietilen |
| Oblik | pravougaoni |
| Obrada | netretirano |
| Boja | Natur |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| naknadno održavanje | Drvo tretirati uljem u skladu sa priloženim uputama. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Lounge
Comfortabel en kwaliteit
Naziv: Carlos
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


