ALLESHAVEOrmar za cipele ALLESHAVE 2 odjeljka bež
Ukrasni furnir. Š50xV88xDub28 cm
| Materijal | ABS-plastika, iverica |
|---|---|
| Materijal | Prednja strana: ABS-plastika, iverica, Vrh: ABS-plastika, iverica, Dno: ABS-plastika, iverica, Stranica: ABS-plastika, iverica, Zadnja strana: iverica, Površina: papir, Polica: ABS-plastika, iverica |
| Boja | bež |
| Uključujući | 2 odjeljka |
| Veličina nakon montaže | Širina: 50 cm, Visina: 88 cm, Dubina: 28 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 53 cm, Dužina: 98 cm, Visina: 9 cm |
| Težina | 16 kg |
| Maksimalno opterećenje | 5 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Skohylla/byrå
Väldigt bra å smidig är riktigt nöjd.
Naziv: Siian
Izleses, praktikus
Könnyű volt összeszerelni, mutatós darab, letisztult, élőben szebb a színe. Jo ár-értékarány.
Naziv: Dia
Pantofar
Este un produs conform asteptarilor. Este bun pentru apartamente in care spatiul este o problema.
Naziv: Iuliana
Egész jó
Pont ilyen kellett. Kár, hogy csak bézs volt.
Naziv: Szunami
Skoskap
Virker som god kvalitet til pengene. Veldig fin overflate og farge. Robust.
Naziv: Helle
Genial
L-am vazut pe Tiktok la o domnisoara si l-am cumparat. E super fain!
Naziv: Bogdan
Mye verdi for pengene
Løp og kjøp. Skapet er lekkert. Utrolig enkelt å henge på veggen flere ved siden av hverandre. Jysk har gjort en enorm forbedring med monteringsveiledning, noe som har vært et ankepunkt for meg i vurdering av kjøp av møbker fra Jysk. Ønskelig med skap i samme farge!
Naziv: Karin D
Preis und Leistung passt
Sehr schöner Schuhschrank. Die Farbe ist sehr schön und der Aufbau einfach. Kann ich nur empfehlen.
Naziv: Ani
Super zufrieden
Super, wie auf dem Bild..schneller Lieferung
Naziv: Beata
Brilliant quality
JYSK quality has done some serious upgrading. It’s my go-to store now ahead of ikea any day. You’ve kept your prices low and upped quality. You’ve got my loyalty!
Naziv: Pam
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


