ILSKOVPomoćni krevet ILSKOV 80x193 bijela/crna
Čelik. Madrac visine 11 cm sa jezgrom od memorijske pjene koja ublažava pritisak i poliuretanske pjene. Sa podnicom. Sklopiv. Š80xD193xV45 cm
Podaci o proizvodu
| Materijal | furnir breze, pjena, memorijska pjena, Poliesterska vlakna, čelik |
|---|---|
| Okvir kreveta | čelik |
| Madrac | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: memorijska pjena, PU-poliuretan, Gustoća pjene: 16/33 kg/m³ |
| Za svakodnevnu upotrebu | ne |
| Boja | Bijelo, crna |
| Veličina nakon montaže | Širina: 80 cm, Dužina: 193 cm, Visina: 45 cm |
| Visina kreveta od poda | 29 cm |
| Površina za spavanje | Širina: 78 cm, Dužina: 182 cm |
| Debljina madraca | 11 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 82 cm, Dužina: 87 cm, Visina: 36 cm |
| Karakteristike | Sklopivo |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | CertiPUR™, FSC™ Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Maksimalno opterećenje | 100 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Skøn gæsteseng
Overrasket over kvalitet og ikke mindst den lækre madras. Den er tyk og rigtig behagelig at ligge på. En seng man godt kan være bekendt at tilbyde gæster
Naziv: Tina
Goed bed, lastig te monteren
Het matras is mooi en dik. Het betreft memoryfoam en slaapt comfortabel. Het is lastig de wieltjes erop te plaatsen. Ik heb uiteindelijk de metalen uiteinden (hard) erop geklapt met een hamer. Dit werkt goed. Wat ik wel jammer vind is dat er geen zwenkwielen op zitten. Hij kan alleen voor- en achteruit.
Naziv: Mariska
Spild af Penge
Madrassen er på ingen måde behagelig at ligge på - og jeg er ikke sart. Lamellerne mærkes igennem den, og den mister faconen efter kort tids brug. Kan ikke holde til en alm. voksen. Lamel knækkede midt om natten imens min gæst sov i den. Til den pris, havde jeg som minimum forventet, at lamellerne var konstrueret bedre. Hvis jeg kunne give 0 stjerner gjorde jeg det. Men da jeg skal give mindst 1, må jeg pointere det eneste positive ved sengen, og det er plastic holderne, som er gode til at holde sengen afstivet, så den ikke klapper sammen under brug. Hvis det er kvaliteten på jeres gæsteseng i den dyre ende, så tør jeg slet ikke tænke på hvordan de billige af dem holder.
Naziv: Marianne
Sehr umsichtig
Wir sind sehr gut beraten und bedient worden, ein kleiner Mangel wurde umgehend und kundenfreundlich behoben. Wir sind sehr zufrieden.
Naziv: Familie Sindram
Ikke verd prisen
Kjøpte denne i går for å ha til gjest, men allerede første natten sprakk ene lamellen i bunnen (dette er en person godt under vektgrensen for sengen). Veldig dårlig kvalitet til den prisen. Hadde vært bedre og rimeligere å kjøpt en sammenleggbar solseng og lagt en madrass på den. Anbefaler ikke produktet.
Naziv: Sonja
Gjesteseng
God gjesteseng til god pris. I tillegg er det madrass med på kjøpet.
Naziv: Margareth Myrvold
Lisävuode
Ostin tämän lisävuoteeksi vuokramökille. En suosittele siihen käyttöön, ei kestänyt vuottakaan satunnaisessa käytössä ja on rimpulan oloinen muutenkin..
Naziv: Hannu Lankinen
Super bequem
Ich habe mir dieses Klappbett gekauft,und ich muss sagen, ich bin sehr positiv überrascht. Es ist nicht zu klein und sehr bequem. Ich hatte schon Angst, daß ich die Latten vom Rost durch die Matratze spüren werde. Aber das ist nicht der Fall. Ich kann es sehr weiterempfehlen, nur für mich als Frau sehr schwer zu tragen.
Naziv: Susanne Müller
es el modelo más caro pero lo vale
Es la cama plegable más compacta, que se desplaza con las ruedas mejor y con el mejor colchón. Me querido comprarla con ancho de 90 cm, pero no la hay en este modelo.
Naziv: Juan Pedro Basurco
Muy cómoda y practica
Encantados con la compra
Naziv: Francisca
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

