VESTERVIGKrevet na sprat VESTERVIG 90/140x200 sa ljestvama bijela
| Materijal | masivna borovina, masivna smrekovina |
|---|---|
| Okvir kreveta | masivna borovina |
| Uzglavlje/podnožje | Materijal: masivna borovina |
| Noćni ormarić | Materijal: masivna borovina |
| Baza kreveta | masivna smrekovina |
| Boja | Bijelo |
| Veličina nakon montaže | Širina: 208 cm, Visina: 131 cm, Dubina: 159 cm |
| Visina kreveta od poda | 22 cm |
| Površina za spavanje | Širina: 140 cm, Dužina: 200 cm |
| Veličina madraca | Širina: 90/140 cm, Dužina: 200 cm, Maksimalna visina: 12 |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 28 cm, Dužina: 210 cm, Visina: 13 cm |
| Dobro je znati | Bez madraca, Za sve vrste madraca, Sa podnicama |
| Maks. visina madraca za gornji sprat | 12 cm |
| Karakteristike | Može se okrenuti na drugu stranu |
| Težina | 62 kg |
| Broj paketa | 4 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Maksimalno opterećenje | 90 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
KREVET NA SPRAT
Zadovoljna sam krevetom! Izuzetno stabilan, nije previsok, sjajno se uklopio u sobu! Usluga 10/10, osoblje mi je pomoglo i prilikom odabira dušeka! Pohvale za Yisk Zenica! ❤️
Naziv: Preporuka
Krevet na sprat
Naručio sam online krevet na sprat. Sve regularno došlo bez ikakvih oštećenja. Sastavio sam ga i izuzetno sam zadovoljan veoma je stabilan, jako lijepo izgleda. Visina je 130cm što mi odgovara radi djece. Jako sam zadovoljan ovom kupovinom
Naziv: Selmir
Krevet
Stabilna konstrukcija. Idealna visina. Prostran krevet. Lako i jednostavno za montirati.
Naziv: Nina
Krevet na sprat
Krevet je predivan,lako smo ga sastavili i djeca su prezadovoljna hvala puno
Naziv: Maja
Very small distance between top and bottom
The bed is very stable and beautiful, but it has three serious design issues. First, the distance between the top and bottom beds is so small that even a three-year-old child can hit their head when sitting up. Second, the beds are only suitable for mattresses up to 12 cm thick because the top rails are very low. In addition, the bottom stair begins at such a steep angle and so close to the bed that using a thicker mattress causes it to press against the corner. Because of this, fitting bedsheets is extremely difficult. It’s a shame, because a few simple design improvements would have made this bed a perfect purchase.
Naziv: Elene
Palanda
Úžasná postel, dole opravdu hodně místa pro dva, horní patro je nízko, při spaní dole to ale ničemu nevadí. Spíš je to výhoda při povlékání horní postele. Montáž nejspíš v pohodě- montoval manžel. Návod pochopitelný, navíc velmi oceňuji očíslování jednotlivých desek.
Naziv: Eliška
Recenzija
Bili bi bolje da je vise prostora između dojnjeg i gornjeg kreveta
Naziv: Božena
Letto solo per bambini
Ho acquistato questo letto per uso di 2 adulti e 1 bambino e purtroppo, non ho visto specificato da nessuna parte che si tratta solo di un letto per bambini. BOCCIATO su tutta la linea.
Naziv: Fulvia
Διπλό παιδικό κρεβάτι κουκέτα
Αρκετά καλή κατασκευή αλλά θέλει κάτι παρεμβάσεις παραπάνω, σε υλικά και μηχανικά,για περισσότερη αξιοπιστία και στιβαρότητα.
Naziv: ΘΩΜΑς
Meglio delle attese
Un neo l'altezza tra i 2 letti, è bassa, però permette di rifare i letti in comodità. Buon prodotto facile da montare
Naziv: Antonio
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

