BILLEFJORDbasicMadrac od pjene 120x200 BILLEFJORD tvrd
Veličina:
BILLEFJORD madrac od pjene 120x200 cm je čvrst madrac osmišljen da vam pruži potporu i udobnost tijekom cijele noći. Madraci od pjene općenito se dobro prilagođavaju obliku vašeg tijela.
Karakteristike
- Veličina: Š120xD200 cm. Visina: 7 cm
- Čvrst madrac: Stabilan i pruža dobru potporu
- Polieterska pjena: Osigurava čvrstu potporu
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testirano na štetne supstance
- Periva navlaka: Navlaka se skida i može se prati na 60°C
- Obostrano korištenje: Produljuje vijek trajanja madraca
Čvrst madrac
Čvrst madrac ravnomjerno raspoređuje tjelesnu težinu, stvarajući stabilnu podlogu za spavanje i bolju potporu tijekom cijele noći. Udobnost se razlikuje od osobe do osobe, no općenito — što ste teži, madrac bi trebao biti čvršći, i obrnuto. Madrac treba biti dovoljno mekan ili čvrst da održava vašu kralježnicu u ravnoj liniji.
Polieterska pjena
Polieterska pjena je često korištena vrsta pjene koja pruža čvrstu potporu i prikladna je za svakodnevne potrebe spavanja.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ovaj madrac ima OEKO-TEX® STANDARD 100 certifikat. To znači da je svaki njegov dio — od tkanina i ispune do konaca i patentnih zatvarača — testiran u neovisnim OEKO-TEX® institutima i zadovoljava stroge standarde vezane uz štetne supstance.
Periva navlaka
Madrac ima navlaku s patentnim zatvaračem koju je lako skinuti i oprati u perilici na 60°C kako bi ostala svježa i čista. Pranje na 60°C ili više uklanja neželjene grinje iz tkanine.
Obostrano korištenje
Madrac možete okrenuti s gornje na donju stranu te ga rotirati od uzglavlja prema podnožju. To sprječava prekomjerno trošenje na istim mjestima i produljuje vijek trajanja madraca.
Miris iz proizvodnje nestaje s vremenom
Novi madrac može imati lagani miris iz proizvodnje. To je u potpunosti bezopasno i s vremenom će nestati. Prozračivanje ili usisavanje madraca može ubrzati taj proces.
Dopustite nam da vam pomognemo odabrati pravi madrac
Ako želite saznati više o tome koji madrac najbolje odgovara vašim potrebama, pogledajte naše vodiče ili posjetite najbližu JYSK trgovinu. Tamo možete isprobati različite modele i dobiti savjet prema vašem položaju spavanja i drugim osobnim preferencijama.
| Tip madraca | madrac sa pjenom |
|---|---|
| Tvrdoća | Tvrdo |
| Sastav jezgra | Polieterska pjena |
| Jezgro | Polieterska pjena |
| Sloj udobnosti 1 (od vrha) | 70mm polieterska pjena 25kg/m³ |
| Materijal presvlake | 100% poliestersko vlakno (57% reciklirano) |
| Pranje | 60°C, samo navlaka |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Veličina | Širina: 120 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 7 cm |
| Veličina | 120x200 |
| Veličina pakovanja | Širina: 26 cm, Dužina: 103 cm, Visina: 26 cm, Prečnik: 26 cm |
| Pakirano | Zarolano u pakovanju |
| Težina | 4,15 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Kvalitet | BASIC |
| Boja | bijela |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ядро за матрак само с хастар
Покрай мострите със калъфи от капитонирани дамаски с ципове, не очаквах, че може да се продават матраци без калъфи. Този навит матрак няма калъф с цип. Купувате само ядро за матрак с тънък платнен хастар!
Naziv: Владо
Matrace
Maximální spokojenost
Naziv: Radys
Ár érték arányban teljesen megfelelő!
Beváltotta a róla írt jellemzőket. Kényelmes, keményebb fekhely, mégis puha. Árban teljesen megfelelő. A tartósságára még kíváncsi leszek Remélem nem 1 év
Naziv: Újvidéki Gabriella
Pěnová matrace tvrda
Velká spokojenost s výrobkem i dopravou. Doporučuji.
Naziv: Babeta
Kényelmes
Teljesen alap verzió. Nekem, az én igényeim alapján kényelmes. Egy franca ágy fele szóval kettő darab kell belőle az igazán nagy páros élményhez. Vagy nagyobb méret egyben. Szóval minden OK!
Naziv: Kovács Tamás
Poor quality
The mattress is very poor in structure, even after waiting for 72 hours, it does not take its intended form. Do not buy.
Naziv: Eva Rideg
Perus vaahtomuovipatja
Tämä perus vaahtomuovipatja on ihan hyvä, jos tykkää kovasta patjasta. Kuitenkin jos tämä yhdistää WELLPUR FRYA sijauspatjaan, niin saa itseasiassa hyvän yhdistelmän, koska Wellpur Frya sijausta on ns. painon mukaan muotoituva.
Naziv: Tuokki
Lukt som inte går bort
Den här madrassen är inte av bra kvalitet. Den är hård men det märktes att den kommer mjukna betänkligt under ens tyngd snabbt. Dessutom en stark kemisk lukt som inte gav med sig. Jag lämnade tillbaka den.
Naziv: Linda
Szuper
Maximálisan bevállt csak ajánlani tudom.
Naziv: Szilvia
Misure sbagliate
Il materasso è 180 x 90 x5 , mancano 10 centimetri di lunghezza e 2 centimetri di spessore. Praticamente è più piccolo e le misure sono sbagliate.
Naziv: Tatiana
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

