HASLAbasicMadrac od pjene 80x200 HASLA tvrd
Veličina:
HASLA madrac od pjene 80x200 cm je čvrst madrac osmišljen da vam pruži potporu i udobnost tijekom cijele noći. Madraci od pjene općenito se dobro prilagođavaju obliku vašeg tijela.
Značajke
- Veličina: Š80xD200 cm. Visina: 10 cm
- Čvrst madrac: Stabilan i pruža dobru potporu
- Polieterska pjena: Osigurava čvrstu potporu
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testirano na štetne tvari
- Periva navlaka: Navlaka se skida i može se prati na 40°C
- Obostrano korištenje: Produljuje vijek trajanja madraca
Čvrst madrac
Čvrst madrac ravnomjerno raspoređuje tjelesnu težinu, stvarajući stabilnu podlogu za spavanje i bolju potporu tijekom cijele noći. Iako se razina udobnosti razlikuje od osobe do osobe, u pravilu – što ste teži, madrac bi trebao biti čvršći, i obrnuto. Madrac treba biti dovoljno mekan ili čvrst da održava kičmu u ravnoj liniji.
Polieterska pjena
Polieterska pjena je često korištena vrsta pjene koja pruža čvrstu potporu i prikladna je za svakodnevne potrebe spavanja.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ovaj madrac ima OEKO-TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da je svaki njegov dio — od tkanina i ispune do konaca i patentnih zatvarača — testiran u neovisnim OEKO-TEX® institutima i zadovoljava stroge standarde vezane uz štetne tvari.
Periva navlaka
Madrac ima navlaku s patentnim zatvaračem koju je lako skinuti i oprati u perilici na 40°C kako bi ostala svježa i čista.
Obostrano korištenje
Madrac možete okrenuti s gornje na donju stranu te ga rotirati od uzglavlja prema podnožju, što sprječava prekomjerno trošenje na istim mjestima i produljuje vijek trajanja madraca.
Miris iz proizvodnje nestaje s vremenom
Novi madrac može imati lagani miris iz proizvodnje. To je u potpunosti bezopasno i s vremenom će nestati. Prozračivanje ili usisavanje madraca može ubrzati taj proces.
Dopustite nam da vam pomognemo odabrati pravi madrac
Ako želite saznati više o tome koji madrac najbolje odgovara vašim potrebama, pogledajte naše vodiče ili posjetite najbližu JYSK trgovinu, gdje možete isprobati različite modele i dobiti savjet prema vašem položaju spavanja i osobnim preferencijama.
| Tip madraca | madrac sa pjenom |
|---|---|
| Tvrdoća | Tvrdo |
| Sastav jezgra | Polieterska pjena |
| Jezgro | Polieterska pjena |
| Sloj udobnosti 1 (od vrha) | 100 mm polieterska pjena 28 kg/m³ |
| Profilirano | Profilisana pjena je oblikovana ili odrezana u određeni uzorak, što poboljšava protok zraka i povećava mekoću madraca. |
| Materijal presvlake | 100% poliestersko mikrovlakno |
| Prošivanje | 60g/m² poliestersko vlakno |
| Pranje | 40°C, samo navlaka |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Zatvorite patent-zatvarač prije pranja |
| Veličina | Širina: 80 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 10 cm |
| Veličina | 80x200 |
| Veličina pakovanja | Širina: 26 cm, Dužina: 87 cm, Visina: 26 cm, Prečnik: 24 cm |
| Pakirano | Zarolano u kartonskom pakovanju |
| Težina | 4,2 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Upotreba s podesivom podnicom | da |
| Kvalitet | BASIC |
| Materijal | Tkano |
| Boja | bijela |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Biljana
Odlican, preporuka...
Naziv: tomislav
Мадрац од пјене 90х190цм
За ово кратко вријеме колико га користимо ми задовољни. Искрено се надам да ће тако и остати.
Naziv: /spavaca-soba/madraci/madraci-od-pjene/madrac-od-pjene-90x190cm-hasla
Are 8,5 cm grosime nu 10
Am achiziționat 2 saltele . Nu sunt de 10 cm grosime, ci 8,5 cm . Rămâne de văzut și la utilizarea acesteia
Naziv: Elvis Ciobanescu
Nach 2 Wochen durchgelegen
Ich habe die Matratze gekauft, weil ich vor ein paar Jahren schonmal die günstigste Matratze von Jysk für einen Wohnwagen gekauft hatte. Also jetzt für den Camperausbau, die gedachte gleiche Matratze, gekauft, Diese war nach 2 Wochen schon durchgelegen.
Naziv: Jasper
Στρώμα
Πολύ καλή και η τιμή και η ποιότητα
Naziv: Ευφροσύνη
Dusek
Koristim ga kao naddusek i fenomenalan je i udoban, resio mi je problem sa neudobnim kaucom.
Naziv: Svetlana
Produto de boa qualidade
Fiz reserva e fui levantá-lo na loja. Em alguns minutos já estava disponível. Procedi deixando-o as 72 horas para que ele tomasse forma e tamanho. Fiquei satisfeita com o produto.
Naziv: Nathalia Martins
Στρωμα αφρου
Εξαιρετικο για τη χρηση του
Naziv: Κωνσταντίνος Τσανακτσιδης
Στρωμα αφρου
Μια χαρα ειναι το στρωμα Δεν το θεωρω πολυ σκληρο, μαλλον μετριο θα το ελεγα. Παντως εγω ξεκουραζομαι μια χαρα. Ειμαι ευχαριστημενη απο την αγορα του. Με προβληματιζει λιγο, μηπως θα με ζεσταινει πολυ το καλοκαιρι. Το υψος του δεν ειναι 10cm. Ειναι περιπου 8cm. Μετρηθηκε μετα απο πολλες μερες , αφου ειχε παρει τις τελικες διαστασεις του! Το 4 το παιρνει λογω μικροτερου υψους!
Naziv: Κωνσταντινα Τζινη
Super Preis-Leistung
Für diesen Preis bekommen sie weit und breit keine bessere Matratze. Schade das der Preis von 35 - 69 € schwankt. Ansonsten alles super
Naziv: Diakonie
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

