SIBILLAbasicMadrac od pjene 90x200 SIBILLA tvrd
Ne zaboravite na dodatke
SIBILLA madrac od pjene 90x200 cm je čvrst madrac osmišljen da vam pruži potporu i udobnost tijekom cijele noći. Madraci od pjene općenito se dobro prilagođavaju obliku vašeg tijela.
Karakteristike
- Veličina: Š90xD200 cm. Visina: 8 cm
- Čvrst madrac: Stabilan i pruža dobru potporu
- Polieterska pjena: Osigurava čvrstu potporu
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testirano na štetne supstance
- Obostrano korištenje: Produljuje vijek trajanja madraca
Čvrst madrac
Čvrst madrac ravnomjerno raspoređuje tjelesnu težinu, stvarajući stabilnu podlogu za spavanje i bolju potporu tijekom cijele noći. Udobnost se razlikuje od osobe do osobe, no općenito — što ste teži, madrac bi trebao biti čvršći, i obrnuto. Madrac treba biti dovoljno mekan ili čvrst da održava vašu kralježnicu u ravnoj liniji.
Polieterska pjena
Polieterska pjena je često korištena vrsta pjene koja pruža čvrstu potporu i prikladna je za svakodnevne potrebe spavanja.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ovaj madrac ima OEKO-TEX® STANDARD 100 certifikat. To znači da je svaki njegov dio — od tkanina i ispune do konaca i patentnih zatvarača — testiran u neovisnim OEKO-TEX® institutima i zadovoljava stroge standarde vezane uz štetne supstance.
Obostrano korištenje
Madrac možete okrenuti s gornje na donju stranu te ga rotirati od uzglavlja prema podnožju. To sprječava prekomjerno trošenje na istim mjestima i produljuje vijek trajanja madraca.
Miris iz proizvodnje nestaje s vremenom
Novi madrac može imati lagani miris iz proizvodnje. To je u potpunosti bezopasno i s vremenom će nestati. Prozračivanje ili usisavanje madraca može ubrzati taj proces.
Dopustite nam da vam pomognemo odabrati pravi madrac
Ako želite saznati više o tome koji madrac najbolje odgovara vašim potrebama, pogledajte naše vodiče ili posjetite najbližu JYSK trgovinu. Tamo možete isprobati različite modele i dobiti savjet prema vašem položaju spavanja i drugim osobnim preferencijama.
| Tip madraca | madrac sa pjenom |
|---|---|
| Tvrdoća | Tvrdo |
| Jezgro | Polieterska pjena |
| Sloj udobnosti 1 (od vrha) | 80 mm polieterska pjena 25 kg/m³ 4,2 kPa |
| Profilirano | Profilisana pjena je oblikovana ili odrezana u određeni uzorak, što poboljšava protok zraka i povećava mekoću madraca. |
| Pranje | ne |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Obrisati vlažnom krpom |
| Veličina | Širina: 90 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 8 cm |
| Veličina | 90x200 |
| Veličina pakovanja | Širina: 32 cm, Dužina: 95 cm, Visina: 32 cm, Prečnik: 32 cm |
| Pakirano | Zarolano u plastičnom pakovanju |
| Težina | 2,5 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Kvalitet | BASIC |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzija madraca
Madrac još nije u upotrebi. Biće otpakovan tek apri/maj opremanjem dječije sobe. Što se tiče osoblja u Bijeljini, ljubazni i profesionalni. Sve pohvale
Naziv: Željko
Top!
Extra udoban...a cijena je jako povoljna! Sve preporuke....
Naziv: D. V.
Ocjena kvalitete proizvoda.
Zadovoljan kupljenim artiklom. Sve pohvale.
Naziv: Samir Džinić
Odlično
Odlično
Naziv: Željko
Super
Odličan nadmadrac,nakon poroda napokon sam se naspavala. Sve preporuke.
Naziv: Josipa Petrovic
MADRAC90x200BASIC F5
Super je,spavanje je OK
Naziv: Sretko
Jysk 5+
super, tacno kako je opisano
Naziv: Sladjana Karan
Tökéletes választás
Édesanyám izületi problémái miatt rendeltük, tökéletesen bevált, szívből ajánlom!
Naziv: Tompa Joganna
Proizvod koji je nadmašio očekivanja
Hitri, predusretljivi i profesionalni zaposleni u TC BIG Beograd, kao i učenici na profesionalnoj praksi, tamo. Dušek odmara bolne zglobove.
Naziv: Jasna
5 stele ✨
Foarte mulțumită
Naziv: Schiopu
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

