JONSTRUPBarska stolica JONSTRUP crna umjetna koža/natur boja hrasta
| Materijal | umjetna koža, PU-poliuretan, šperploča, poliuretanska pjena, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: umjetna koža (PU/poliuretan), pjena, šperploča, Naslon: umjetna koža (PU/poliuretan), pjena, šperploča, Noga: čelik |
| Sjedalo | Tkanina: PU-poliuretan, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 22 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: poliuretanska pjena, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 22 kg/m³ |
| Podstava | Sjedalo i naslon |
| Boja | crna, Prirodni hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 43 cm, Visina: 105 cm, Dubina: 45 cm |
| Visina sjedišta | 76 |
| Dubina sjedala | 35 |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 39 cm, Dužina: 77 cm, Visina: 63 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 10 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stolice
Sve super
Naziv: Tanja
Barske stolice
Nekvalitetne,od 8 stolica sto sam kupio 4 su vec pukle,tanka stijenka metala u nogara
Naziv: Davor Simunovic
Savršena
Kupili je juče, fenomenalno se uklopila u prostor, vrlo udobna, predivan design, mogu samo preporučiti.
Naziv: Lejla
zadovoljna!
Jako lijepe i čvrste!
Naziv: Jelena
Perfekcija
Stolice su odlicne, kako po dizajnu i udobnosti, tako i po kvalitetu. Uklapaju se u moderan ali i retro stil. Montaza je veoma jednostavna.
Naziv: Mika
Žalba
Poštovani, Na žalost nisam baš zadovoljna Vašom uslugom. Od 15 kupljenih barskih stolica dvije su mi došle nepotpune. Za obje nedostaje crni metalni dio za noge, a druga se uopće ne može sastaviti jer je u paketu dva ista postolja oznake br: 2. Iskreno se nadam da ćete uvažiti moju žalbu i dostaviti mi nedostajuće dijelove. Sraćan pozdrav
Naziv: Dženana Šehović - Voloder
Barska stolica
Odlična.
Naziv: Zoran Maric
Perfectos por el precio
taburetes bastante altos, tienden a desplazarte hacia delante por lo que tuve que inventarme una madera por debajo, entre el asiento y los herrajes para que la posición quedase mas natural al estar sentado, lo cierto es que por el precio que tiene están geniales y la estética es muy bonita
Naziv: Emilio
Csalódás!
A kinézetén kívül semmi pozitívat nem tudok mondani erről a termékről, csalódás! 2db-ot vettem, azonban a 2-ből 2 féle problémával találkoztam, de végérvényben mindkét termék rossz! Az egyik ülőfelülete kissé lefelé áll, lejt, illetve kissé billeg is az egész szék. Rossz helyre van kifúrva a szék lábainak a hely... A másik szék pedig elég erősen billeg. 3x raktam össze őket és szedtem szét... akárhogy raktam össze, sehogyan sem stimmelnek a székek és a problémák más összerakással is jelentkeznek... Szívem szerint visszavinném őket....
Naziv: Niki
Nöjd
Mycket bra barstolar.
Naziv: Armen
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

