EDDERUPLounge stolica EDDERUP natur
Ne zaboravite na dodatke
Lounge stolica od aluminija i imitacije ratana. Š63xV77xDub75 cm
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Širina: 63 cm, Visina: 77 cm, Dubina: 75 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 39 |
| Visina naslona za ruke | 58 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 63 cm, Dužina: 75 cm, Visina: 77 cm |
| Težina | 4 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Oprati vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Много удобен!!
При сглобяването стягайте болтовете постепенно. На предните крака има регулация.
Naziv: Недко Пенелов
Scaun terasa
Foarte frumos si comod
Naziv: Cristina
Skuffende kvalitet
Jeg købte 2 af disse stole fordi jeg synes de så pæne ud. Blev ret skuffet da de skulle samles. Skruer der medfølger er af virkelig dårlig kvalitet og på den ene stol var næsten umulig af få skruer til at passe med de med de huller som boret. Den anden stol var ikke så pæn i flettet. Havde bestemt forventet af når man køber den lidt dyrere model, at så fulgte kvaliteten med. Det synes jeg ikke var tilfældet her, og var skuffet over mit køb. Vil ikke anbefale.
Naziv: Mette Therese Olsen
Top stoel
Deze stoel is echt mijn favoriet. Zit heerlijk en ziet er goed uit. Bovendien is de stoel licht in gewicht, je pakt hem met een hand op en in de andere houdt je je koffie ;-) Je kunt ze ook stapelen … en hij zit zo in elkaar!
Naziv: Kirsten
Fauteuil extérieur Edderup
A l'état neuf, très bonne qualité, assise très agréable et solidité apparente. A voir d'ici 1-2 années en les laissant à l'extérieur (sauf hiver)
Naziv: Eric
Erg blij mee, mooi design!
Zitten heerlijk ook voor lange mensen. Ideaal dat ze gewoon buiten kunnen blijven staan! Lichtgewicht. Mooi design.
Naziv: Sanne
Flotte stoler
Veldig fornøyd Enkle å sette sammen
Naziv: Jane
Great Outdoor chair
Really stylish chair, lightweight, sturdy for outdoors, great price.
Naziv: Rionagh
Dejlig stol
Vi har haft vores stole et par år, og de er stadig som nye - farven holder, komforten er i top. Elsker dem!
Naziv: Lene
Stoelen
Mooie stoelen, zitten prima . Luxe uitstraling . Blij met aankoop.
Naziv: J
O brendu
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja ljeta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombiniraju savremeni dizajn sa funkcionalnošću po odličnim cijenama.
Bilo da opremate najsunčanije mjesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost svoje dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na svom balkonu, JUTLANDIA ima rješenje. Asortiman se sastoji od klasičnih uzoraka i sezonskih favorita, od kojih svi nose dodir Skandinavije.
Veliki broj JUTLANDIA baštenskog namještaja ne zahtijeva održavanje, a brend takođe nudi drveni baštenski namještaj koji ima FSC™ certifikat. To znači da drvo potiče od odgovornog šumarstva koje osigurava odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


