HALKSuncobran HALK Ø300 bež s bež šipkom
Ne zaboravite na dodatke
Opustite se u hladu sa HALK suncobranom. S nagibnom funkcijom, ručkcom, UV zaštićenom i vodoodbojnom nadstrešnicom te čvrstim čeličnim stupom, ovaj bež baštenski suncobran prikladan je za gotovo svaki vanjski prostor. Ø300 x V248 cm
Karakteristike
- Nagibna funckija: Nagnite suncobran da napravite hlad pod drugim kutom
- Ručka za otvaranje: Lako otvorite i zatvorite suncobran
- UV-zaštita: Štiti platno od izbljeđivanja
- Vodoodbojno: Platno je otporno na laganu kišu i rosu
- Ventilacijski otvor: Ventilacijski otvor u platnu smanjuje pritisak vjetra
- Čelična šipka: Čvrsta i izdržljiva
- Stalak i navlaka za suncobran: Kupuju se odvojeno
Nagibna funkcija
HALK suncobran ima nagibnu funkciju koja vam omogućuje da nagnete suncobran kako biste napravili hlad pod drugim kutom. Ovo je posebno korisno ujutro ili kasno poslijepodne kada je sunce niže na nebu.
Ručka za otvaranje
Ručka za otvaranje olakšava otvaranje i zatvaranje suncobrana. Ovo može biti posebno korisno kada rukujete velikim suncobranima.
UV-zaštita
Suncobran ima platno od poliesterskih vlakana s UV-zaštitom. To znači da platno može izdržati izloženost suncu, a da mu boja ne izblijedi.
Vodoodbojno
Platno je vodoodbojno, što vam omogućuje da uživate u spoljašnjem prostoru bez brige o laganoj kiši ili rosi.
Ventilacijski otvor
Ventilacijski otvor na vrhu platna smanjuje pritisak vjetra i omogućuje cirkulaciju zraka. Stoga je manja vjerojatnost da će se suncobran prevrnuti po vjetrovitom vremenu.
Čelična šipka
Suncobran ima čeličnu šipku presvučenu prahom koja je čvrsta i izdržljiva. Težina čelične šipke pomaže osigurati dobru stabilnost.
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 300 cm, Visina: 248 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 15 cm, Dužina: 15 cm, Visina: 152 cm |
| Težina | 6,84 kg |
| Forma | okrugao |
| Platno | 100% poliester |
| Uže | poliamid |
| Ručka za otvaranje | aluminij, polipropilen |
| Rebra | čelik |
| Broj rebra | 8 |
| Ruda | čelik |
| visina šipke | 248 cm |
| Prečnik šipke | 4,8 cm |
| Boja šipke | bež |
| Kapica | polietilen |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Boja | bež |
| Osobine | ručica za otvaranje, nagibna funkcija, UV-zaštita, prozračivanje, vodoodbojan |
| Obrada | premaz u prahu |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Rosana
Es muy robusta y está genial.
Naziv: ROSA ANA
Umbrela
Calitativă, trainică si elegantă
Naziv: ina
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


