HALKSuncobran HALK Ø300 tamni pijesak
Ne zaboravite na dodatke
Opustite se u hladu uz HALK suncobran. Ovaj baštenski suncobran u boji tamnog pijeska s nagibnom funkcijom, ručkom za otvaranje, vodoodbojnim platnom s UV-zaštitom i čvrstom čeličnom šikom prikladan je za gotovo svaki vanjski prostor. Ø300xV247 cm
Karakteristike
- Nagibna funckija: Nagnite suncobran da napravite hlad pod drugim uglom
- Ručka za otvaranje: Lako otvorite i zatvorite suncobran
- UV-zaštita: Štiti platno od izbljeđivanja
- Vodoodbojno: Platno je otporn0 na laganu kišu i rosu
- Ventilacijski otvor: Ventilacijski otvor u platnu smanjuje pritisak vjetra
- Čelična šipka: Čvrsta i izdržljiva
- Stalak i navlaka za suncobran: Kupuju se odvojeno
Nagibna funkcija
HALK suncobran ima nagibnu funkciju koja vam omogućuje da nagnete suncobran kako biste napravili hlad pod drugim uglom. Ovo je posebno korisno ujutro ili kasno poslijepodne kada je sunce niže na nebu.
Ručka za otvaranje
Ručka za otvaranje olakšava otvaranje i zatvaranje suncobrana. Ovo može biti posebno korisno kada rukujete velikim suncobranima.
UV-zaštita
Suncobran ima platno od poliesterskih vlakana s UV-zaštitom. To znači da platno može izdržati izloženost suncu, a da mu boja ne izblijedi.
Vodoodbojno
Platno je vodoodbojno, što vam omogućuje da uživate u spoljašnjem prostoru bez brige o laganoj kiši ili rosi.
Ventilacijski otvor
Ventilacijski otvor na vrhu platna smanjuje pritisak vjetra i omogućuje cirkulaciju zraka. Stoga je manja vjerovatnost da će se suncobran prevrnuti po vjetrovitom vremenu.
Čelična šipka
Suncobran ima čeličnu šipku presvučenu prahom koja je čvrsta i izdržljiva. Težina čelične šipke pomaže osigurati dobru stabilnost.
Stalak i navlaka za suncobran
Stalak za suncobran mora se kupiti zasebno. Ne zaboravite odabrati odgovarajući stalak za suncobran od najmanje 35 kg kako bi vaš suncobran bio stabilan po vjetrovitom vremenu. Također možete razmisliti o dodavanju navlaka za suncobran kako biste zaštitili svoj suncobran kada nije u upotrebi.
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 300 cm, Visina: 248 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 15 cm, Dužina: 149 cm, Visina: 15 cm |
| Težina | 6,6 kg |
| Forma | okrugao |
| Platno | 100% poliester |
| Uže | 100% polipropilen |
| Ručka za otvaranje | Akrilonitril butadien stiren, čelik |
| Rebra | galvaniziran čelik |
| Broj rebra | 8 |
| Ruda | galvaniziran čelik |
| visina šipke | 248 cm |
| Prečnik šipke | 4,8 cm |
| Boja šipke | crna |
| Kapica | polipropilen |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Boja | tamni pijesak |
| Osobine | ručica za otvaranje, nagibna funkcija, UV-zaštita, prozračivanje, vodoodbojan |
| Obrada | premaz u prahu |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Parasoll
Lite svag konstruktion. Fin färg! Bra storlek. Tveksam hållbarhet. Bra pris!
Naziv: Christina
Onneton laatu ja kestävyys
Tuulenpuuskan takia varjo kellahti rauhallisesti nurin ja tämän seurauksena kaksi varjon teräsputkea vääntyi katki ruuvin kohdalta. Tarkemmin tarkistettua huomasimme, että siinä missä ruuvien läpiviennit on, metalliputki on aivan onnettoman heikko. Ei kestä pienintäkään osumaa. Kertakäyttövarjo.
Naziv: Kati
Slunečník
Kvalitní materiál i zpracování , dobrý nakup doporučuji
Naziv: Jitka
Jako loš
Za cijenu od 70€ jako losa kvaliteta. Danas su vani 33 stupnja,a vjetar jako lagno puse i moram zatvoriti suncobran jer ce se raspasti!!! Ne preporucam!
Naziv: Franka
Värdelöst
Funkar inte alls.
Naziv: BENITA
Dålig kvalitet
Vårt parasoll stod hopfällt i parasollfoten men stången av plast vek sig innan vi ens hade hunnit använda parasollet utfällt.
Naziv: Frida
Aanrader
Boven verwachting tevreden mee, helemaal voor de prijs. Mooie kleurencombinatie en gemakkelijk te bedienen
Naziv: Denise van der Woude
Robuster Schrim, Vorsicht unterschiedliche Ausführungen
Ich habe zwei Schirme gekauft. Den Dark Sand Schirm, hier ist die Kippfunktion aus Metall/Edelstahl und sieht robust aus und stabil. Der zweite Schirm war mit der Farbe Beige, hier ist die Qualität wirklich mangelhaft. Die Kippfunktion ist aus Gusseisernem Stahl und hier kippt der Schirm schon bei leichtem Wind hin und her. Schade das es hier unterschiedliche Qualitätsmerkmale gibt die der Kunde nicht gleich sehen kann.
Naziv: Heidi
Svært lav kvalitet
Produktet lar seg knapt montere, metallfoten er så dårlig laget at den ikke lar seg skru inn i resten av parasollen.
Naziv: Scott
Great quality product for the price.
Really sturdy, well made parasol. Lovely colour (Dark Sand) and the tilt option is very useful. Didn't got in our old cast iron parasol base however as the tube is thick so recommend buying a base too
Naziv: Claire Potter
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


