HALVREBENELounge stolica HALVREBENE crna
Lounge stolica od čelika i imitacija ratana. Sa luksuznim jastucima sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š85xV143xDub88
| Veličina nakon montaže | Širina: 85 cm, Visina: 143 cm, Dubina: 88 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 32 |
| Visina naslona za ruke | 60 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 64 cm, Dužina: 87 cm, Visina: 97 cm |
| Težina | 17 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% polipropilensko vlakno (tekstil), Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% polipropilensko vlakno (tekstil), Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | crna |
| Testirano do | 110 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Poduszka
Poduszka jest twarda wysoka i niewygodna bardzo sie zle siedzi
Naziv: Dariusz
Elegancia
S kreslom som veľmi spokojná, vyzerá elegantne a kvalitne.
Naziv: Sylvia
Elegancia
S kreslom som veľmi spokojná, vyzerá elegantne a kvalitne.
Naziv: Sylvia
Záhradné kreslo HALVREBENE čierna
Je to výborné záhradné kreslo. Dobre sa sedí a odpočíva v tom.
Naziv: Tibor
Top
Eleganten in lep vreden vsakega centa
Naziv: Klavdija
Outdoorsessel
Wir haben gleich zwei gekauft und sind absolut positiv überrascht. Einzig das Nackenkissen ist am Verschluss schlecht verarbeitet. Wir lieben sie und haben bereits manch lauen Sommerabend darauf verbracht...
Naziv: Jana
Fotel
Fotel użytkowany od paru dni. Prezentuje się dobrze na balkonie. Jest bardzo wygodny, stabilny, porządnie wykonany. Szkoda,że nie ma bocznych małych poduszek. Ogólnie jestem zadowolona z zakupi.
Naziv: Lidia
HALVREBENE Krzesło wypoczynkowe HALVREBENE czarny
Rewelacyjny fotel, prezentuje się bosko. Odpoczynek pierwsza klasa. Polecam.
Naziv: Sylwia
5 na 5
Fotel kupiłam w M1 w Bytomiu i spełniła moje oczekiwania. Prezentuje się bardzo dobrze na balkonie. Jest bardzo wygodny, stabilny, porządnie wykonany. Dużym atutem jest to, że chroni przed nadmiarem słońca w upalne dni. Fotel skręca się szybko i bez problemu.
Naziv: Elżbieta
Krzesło wypoczynkowe HALVREBENE czarny | JYSK
Bardzo fajny fotel wygodny idealny na balkon.taras polecam . Łatwy montaż
Naziv: Rafał
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


