BORKViseća stolica BORK Š96xV192xDub124 nat
Viseća stolica od čelika i imitacije ratana. Sa stalkom i luksuznim jastucima sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š96xV192xDub124 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 96 cm, Visina: 192 cm, Dubina: 124 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 53 |
| Veličina prije montaže | Širina: 69 cm, Dužina: 117 cm, Visina: 43 cm |
| Težina | 27 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Supernöjd
Köpte denna idag och hade tur att det var rea på den också. Lätt att sätta ihop och så otroligt skön så där kommer jag tillbringa mycket tid i sommar när man bara ska ta det lugnt.. Super nöjd med denna stol. Stabil och rejäl.
Naziv: susanne
Excelente
Muito fácil de montar. Confortável e muito bonita.
Naziv: Patrícia
POLECAM
Fotel jest super wygodny, POLECAM
Naziv: Roza
Relaxed!
Alleen in elkaar zetten, was wel even een werkje. Maar het resultaat is geweldig, al schommelend relaxen, niks beter dan dat!
Naziv: Erna
Meeega schön
Der Hängesessel ist einfach Mega schln und bequem. Ich liebe ihn und habe ihn dazu noch im Angebot erworben. Mega!!
Naziv: Karin Mädcher
Atenció al públic
Estem molt contents de l'atenció i assessorament rebut per part de la senyoreta Carla, simpàtica, professional i molt resolutiva. Dona gust anar a comprar a Jysk a Palafrugell. Moltes gràcies
Naziv: Montse
Fotel
Bardzo fajny wygodny fotel. Dopiero od paru dni go mam zobaczymy jak bedzie sie sprawowac
Naziv: Ewa
Kerti hinta
Szuper, kényelmes. Az összeszerelés során két csavart helyettesítenem kellett, mert nem volt jó.
Naziv: Zsizsi
Einfach nur schön
Der Hängesessel ist der Knaller. Ich habe selten so eine übersichtliche Aufbauanleitung mit so gut vorsortierten Schraubenpäckchen gesehen. Laut Anleitung soll man den Aufbau zu zweit vornehmen. Ich habe es allein geschafft und es war gut machbar. Dauer: etwas mehr als 1 Stunde, mit Unterbrechungen. Ich wiege 70 Kilo bei 1,70 m Größe und der Sessel trägt mich ohne weiteres. Mein neuer Lieblingsplatz. Erwähnt sei noch, dass man vorher besser gründlich messen sollte. Ich habe Pi mal Daumen auf Augenmaß online bestellt und der Sessel fällt etwas(!) größer aus, als ich ihn mir vorgestellt habe… Sollte sich langfristig etwas ändern, passe ich die Rezension an.
Naziv: Iris
Super glad for den
Den knirker bare lidt nogle gange og jeg ved ikke hvorfor men ellers elsker jeg den
Naziv: Melanie
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


