VEGGERFotelja na razvlačenje VEGGER siva tkanina
Tkanina. Sjedište i naslon od pjene. 6 pozicija. Fotelja se lako razvuče u krevet. Površina za spavanje: 73x220 cm. Š73xV60xDub74/220 cm
| Materijal | PET, PP (polipropilen), PUR pjena, Poliesterska vlakna, poliuretanska pjena, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: PET, PP (polipropilen), PUR pjena, Poliesterska vlakna, Naslon: PP (polipropilen), PUR pjena, Poliesterska vlakna, čelik |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PUR pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PP (polipropilen), PUR pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Sklopivi dio | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PP (polipropilen), PUR pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Punjenje | pjenasta vlakna |
| Boja | Sivo |
| Funkcija | 6 pozicija |
| Karakteristike | Sklopivo |
| Veličina nakon montaže | Širina: 73 cm, Visina: 60 cm, Dubina: 74/220 cm |
| Visina sjedišta | 28 |
| Dubina sjedala | 41 |
| Površina za spavanje | Širina: 74 cm, Dužina: 220 cm |
| Informacija o montaži | Montiran |
| Veličina prije montaže | Širina: 76 cm, Dužina: 118 cm, Visina: 24 cm |
| Težina | 12 kg |
| Maksimalno opterećenje | 150 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super
Spĺňa čo je od neho očakávané.
Naziv: Oliver
Крісло-ліжко VEGGER сірий
Гарне крісло, дуже задоволена, зручне, м'яке. Рекомендую до купівлі.
Naziv: Євгенія
Meget bra sovestol
Passer ypperlig som ekstra soveplass. Lett å bære. Enkel å bruke.
Naziv: Ira S Ulvan
Fantastisk möbel
Jag är så imponerad av denna möbel. Den är lätt, smidig, enkel, skön att sitta i, fin. Den överträffar mina förväntningar helt.
Naziv: Maria
Много добро
Практично и удобно. Доста по-функционално от пуф, е на същата цена. Много съм доволна.
Naziv: Деница
Křesílko
Velmi pěkné,pohodlné
Naziv: Irena
Rigtig lækker stol.
Vores 3 årige nyder at ligge i den, lige så meget som vi. Ville dog ønske den lige var 10-15 cm bredere, så vi bedre kan sidde en voksen og et barn.
Naziv: Julie
Todella hyvä
Sopii mainiosti pieneen tilaan ja näppärän koon vuoksi helppo siirrellä. Mukava istuttava.
Naziv: Hanna
Świetny do pokoju dziecięcego
Super dla dzieci do czytania książek czy oglądania bajek. Dla mnie jako rodzica super w momencie usypiania dzieci. Wygodny bardzo, jakość super. Przespać też się można w razie ciężkiej nocy dzieci. Bardzo porządny, mało miejsca zajmuje także jeśli ktoś szuka mebla tego typu niskiego, nie zajmującego dużo miejsca który rozkłada się to dla mnie super wybór
Naziv: 3dysia
Schlafsessel
Süßer Sessel für kleine Zimmer. Zum sitzen ist er zu flach, für Kinder aber wunderbar. Das ausklappen funktioniert einwandfrei und ist super praktisch. Die Matratze ist sehr hart, aber bequem.
Naziv: Sibille
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

