JUELSMINDEBaštenska ljuljačka JUELSMINDE Š219Vx184xDub130 natur
Čelik i imitacija ratana. Sa kvalitetnim jastukom sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š219xV184xD130 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 219 cm, Visina: 184 cm, Dubina: 130 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 46 |
| Visina naslona za ruke | 75 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 215 cm, Dužina: 55 cm, Visina: 23 cm |
| Težina | 28 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: 100% poliestersko vlakno, čelik, Sjedalo: 100% poliestersko vlakno, čelik, Naslon za ruke: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Platno | 100% poliestersko vlakno |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena/100% poliestersko vlakno, vlakno, Gustoća pjene: 15 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena/100% poliestersko vlakno, vlakno, Gustoća pjene: 15 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Osobe | 3 |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 330 kg |
| Uključuje | Jastuk |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Christine Ann Gerard
I’m very pleased with the swing furniture it’s sturdy and well made. Perhaps the cushions could be a little thicker but for the price it’s great value and should last. It was fairly easy to put together but needs two people.
Naziv: Christine Gerard
Hintaágy huzata 2 év alatt tönkre ment megfelelő tárolás mellett.
Nem ajánlom,sajnos a huzata nem időt álló. Huzatatot nem tudjuk cseréln. Nem lehet kapni hozzà,az üzletben nem tudtak segíteni ez ügyben.
Naziv: Zoltán
Stříška příšerná
Stříška dělala problémy od samého počátku, nedrží, neustále se překlápí, při větru ulítne... Teď po dvou letech je úplně na odpis, látka roztrhaná... Po dvou letech je látka popraskaná i na podsedáku. Na pohled moc pěkný výrobek, bohužel nekvalitní.
Naziv: Marcela
Taket sönder
Detta är min andra hammock av denna modell. Den första flög iväg av en lätt sommarbris, landade på staketet och självdog. Vi fick dock kompensation av Jysk. Men taket på den nya modellen är av usel kvalitet och har stora sprickor i taktyget bara efter någon månad, trots att vi förvarar allt skyddat under tak. Tyget är sprött och spricker bara man tittar på det. Det borde finnas extratyg att köpa hos er. Annars en mycket fin och älskad produkt!
Naziv: Vicki
Hammock
Jobbig att montera ihop men jättefin att sitta i och titta på.
Naziv: Lena
HAMMOCK JUELSMINDE
Vi är jättenöjda med hammocken. Snygg design, sittvänlig och bra pris!
Naziv: Karin Kastensson
Minunat!
Un balansoar încântător pentru părinți și copii, deopotrivă! Din cauza vânturilor puternice, trebuie pus o greutate la bază sau ancorat în pământ
Naziv: RubenS
Favoritt men…
Vi elsker å sitte i den MEN taket har revnet!!! Det er ikke pent. Får man kjøpt reserve duk til taket?? Vi kjøpte den på kampanje
Naziv: Astrid Therese D
Κουνια
Πολυ ωραια κουνια,με μοντερνα γραμμη! Πολυ καλα υλικα κ βαρια κατασκευη! Κ πολυ καλη η τιμη της!!!
Naziv: Καλλιοπη
Sehr schön
Gefällt mir wunderbar ist auch schön groß von Länge her
Naziv: Yeter Bina
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


