SNESLEVStolić SNESLEV Ø70 natur hrast boja
| Vrsta | Stolić |
|---|---|
| Oblik | okrugli |
| Materijal | Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. Melamin je vrsta ukrasnog furnira sa dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
| Materijal | Vrh: Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. Melamin je vrsta ukrasnog furnira sa dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
| Boja | Prirodni hrast |
| Uključujući | 1 polica |
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 70 cm, Visina: 41 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 74 cm, Dužina: 76 cm, Visina: 10 cm |
| Težina | 15 kg |
| Maksimalno opterećenje | 20 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Toller Couchtisch!
Der Tisch sieht super aus und passt perfekt in mein Wohnzimmer. Die Größe ist ideal, und die Staumöglichkeiten sind echt praktisch. Sehr zufrieden!
Naziv: Elena
Sehr schöner Couchtisch
Gefällt mir sehr gut, auch stabil und war einfach zusammen zu bauen!
Naziv: Claudia
Perfekte Größe
Der Couchtisch hat die perfekte Größe. Sehr einfacher und schneller Aufbau. Gute Qualität und im Angebot ein echtes Schnäppchen. Ich würde ihn jederzeit wieder kaufen. Klare Empfehlung!
Naziv: Franzi
Dårlig
De trådene som er på sidene blir ødelagt fort. Så ikke ut etter 1 mnd
Naziv: Millz
Stolik kawowy
Bardzo funkcjonalny ,wygląda subtelnie i lekko a dwa blaty robią sporą powierzchnię użytkową Zmieniałam z dużej ławy i nie wróciła bym do lawy ;)
Naziv: Justyna
Πολύ καλό!
Σχετικά εύκολη συναρμολόγηση! Πολύ ωραίο!
Naziv: Μαρια
Mooi!
Goed formaat en makkelijk in elkaar te zetten
Naziv: Ann
Recomand
Imi place calitatea si aspectul.
Naziv: Ana
Маса за кафе
Масата е страхотна! Много красива и нежна!
Naziv: Светлана
Jako čvrst
Jako lijepi stolić, ujedno i jako čvrst i stabilan.
Naziv: Tea
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


