GURSKENgoldNadmadrac 120x200 GURSKEN
Veličina:
DREAMZONE® GURSKEN nadmadrac od gel pjene 120x200 cm osmišljen je da poveća udobnost vašeg sna. Nadmadrac se postavlja na postojeći madrac kako bi se prilagodio osjećaj udobnosti i produljio njegov vijek trajanja. Sloj gel pjene odvodi višak topline, omogućujući miran i ugodan noćni odmor.
Karakteristike
- Veličina: Š120xD200 cm. Visina: 6 cm
- Elastične kutne trake: Drže nadmadrac na mjestu
- Gel pjena: Rasterećuje pritisak i proAIR je
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testirano na štetne supstance
- Periva navlaka: Navlaka se skida i može se prati na 60°C
- DREAMZONE®: Kvalitetni madraci i kreveti po razumnoj cijeni, ekskluzivno dostupni u JYSKu
Elastične kutne trake
Elastične kutne trake pomažu da se nadmadrac ne pomiče tijekom noći.
Gel pjena
Gel pjena prilagođava se vašem tijelu i omogućuje da se udobno smjestite u nadmadrac. Ravnomjerno raspoređuje tjelesnu težinu, smanjujući pritisak na mišiće i zglobove. Otvorena struktura ćelija i gel čestice u pjeni povećavaju protok zraka i učinkovito odvode toplinu, što je čini dobrim izborom ako se tijekom spavanja često zagrijete.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ovaj nadmadrac ima OEKO-TEX® STANDARD 100 certifikat. To znači da je svaki njegov dio — od tkanina i ispune do konaca i patentnih zatvarača — testiran u neovisnim OEKO-TEX® institutima i zadovoljava stroge zahtjeve vezane uz štetne supstance.
Periva navlaka
Nadmadrac ima navlaku s patentnim zatvaračem koju je lako skinuti i oprati u perilici na 60°C kako bi ostala svježa i čista. Pranje na 60°C ili više uklanja neželjene grinje iz tkanine.
DREAMZONE®
DREAMZONE® je posvećen poboljšanju kvalitete sna nudeći rješenja koja odgovaraju individualnim potrebama. Kvaliteta i funkcionalnost temelj su brenda još od 2003. godine. DREAMZONE® je ekskluzivno dostupan u JYSKu.
Miris iz proizvodnje nestaje s vremenom
Novi nadmadrac može imati lagani miris iz proizvodnje. Ovo je u potpunosti bezopasno i s vremenom će nestati. Prozračivanje ili usisavanje nadmadraca može ubrzati nestanak mirisa.
Dopustite nam da vam pomognemo odabrati pravi nadmadrac
Ako želite saznati koji nadmadrac najbolje odgovara vašim potrebama, pogledajte naše vodiče ili posjetite najbližu JYSK trgovinu. Tamo možete isprobati različite modele i dobiti savjet prema osnovnom madracu i vašim osobnim preferencijama.
| Tip madraca | nadmadrac |
|---|---|
| Veličina | Širina: 120 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 6 cm |
| Veličina | 120x200 |
| Pakirano | Zarolano u kartonskom pakovanju |
| Veličina pakovanja | Širina: 26 cm, Dužina: 86 cm, Visina: 26 cm, Prečnik: 25 cm |
| Jezgro | Gel pjena |
| Sastav jezgra | 60 mm gelpjena 40 kg/m³ |
| Materijal presvlake | 100% poliestersko vlakno (54% reciklirano) |
| Neklizajuća osnova | da |
| Materijal | Pleteno |
| Elastično | Elastične trake na rubovima |
| Boja | bijela |
| Pranje | 60°C, samo navlaka |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Kvalitet | GOLD |
| Težina | 7,52 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Iznenađujuće dobar
Nakon par godina na lateks naddušeku trebala mi je promena. Ovaj je sličan ali mekši i udobniji. Nije klasika memorijska pena, brže se vraća u početni položaj i iznenadjen sam koliko je prijatniji za spavanje na strani. Miris nije jak, jedva se oseti za razliku od lateksa. Početni utisak je odličan.
Naziv: Goran
ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΥΠΝΟΥ
ΕΒΑΛΑ 4 ΑΣΤΕΡΙΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΩΣΤΡΩΜΑ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ . ΣΑΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΥΠΝΟΥ ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ
Naziv: MARY
topper
După o lună de folosire mi se pare o achiziţie utilă. Parcă ar fi alt pat, comod şi odihnitor. topperul a avut de la început exact dimensiunea menţionată, nu are miros şi nu a trebuit să aştept să-l folosesc. Elasticul de fixare de la colţuri foarte util şi bun!
Naziv: cristi
Gursken fekvőbetét
Nagyon jó, kényelmes rajta a fekvés. A fekvőbetét puha, nem kemény, de azért nem olyan, mint a túl süppedős memóriahab. Nekem bevált.
Naziv: Anett
Odličen nadvlozek, mehek in udoben, če je vzmetnica pretrda.
Ker ni iz spominske pene, je udoben in blaži pritisk osnovne vzmetnice na telo, če je pretrda ali neudobna. Zadovoljna sem z nakupom.
Naziv: Brigita
Перфектен
Топ матракът е страхотен! Много е удобен и мек, не запарва и осигурява добра опора и комфорт на тялото. Не се хлъзга. Препоръчвам го.
Naziv: Христина Милъшан
U potpunosti zadovoljni
Odličan naddušek. Prilikom postavljanja odmah je poprimio oblik. Nije bilo neugodnih mirisa. Ima elastične trake tako da se dobro vezuje za dušek. Ne pomera se tokom upotrebe. Spavanje na njemu je vrlo prijatno.
Naziv: Dragan
Kényelmes matracfedő
Nagyon kényelmes pont elég kemény hogy tartsa a hátam (fájós derék) de pont elég puha hogy ne érezzem azt hogy összetöri a csontomat. Szívesen ajánlom derékfájòs társaimnak
Naziv: Betti
Отличен
Очарован съм от мекотата му, основният ни матрак е много твърд и в комбинация с този се получи уникално. Долната част е направена с противоплъзгащи крачета.
Naziv: Христо Христов
Прекрасен топ матрак 160x200 см GURSKEN
Много съм доволна от избора който направих с този топ матрак. Има балансирана мекота и създава необходимия комфорт за тялото и за качествен сън. Аз лично сложих памучен протектор върху него и постигнах оптимален комфорт.
Naziv: Стилиана
DREAMZONE - Bolji san počinje ovdje
DREAMZONE® je posvećen poboljšanju Vašeg sna sa individualnim rješenjima za madrace i krevete. Kvalitet i funkcionalnost su od suštinske važnosti i tako je od osnivanja u Danskoj 2003. DREAMZONE je razvijen u Skandinaviji i pruža veliku vrijednost za novac.
Možete biti sigurni da ćete pronaći idealno rješenje iz široke lepeze dizajna i materijala. DREAMZONE nudi madrace sa oprugama i pjenom koji se uklapaju u okvir kreveta po Vašem izboru, madraci sa okvirom za jednostavniji izgled, kontinentalni kreveti koji kombiniraju funkcionalnost sa dizajnom, kao i podesivi kreveti koji pružaju raznovrsnost i fleksibilnost. Za još više udobnosti i da zaštitite svoj madrac, DREAMZONE takođe nudi niz nadmadraca i zaštita za madrac.
Većina madraca ima certifikat o usklađenosti sa standardom OEKO-TEX® Standard 100, koji predstavlja vodeću svjetsku oznaku za zdravstvenu ispravnost tekstila. Osim toga, DREAMZONE dolazi sa garancijom do 25 godina.
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

