HVITLYNGJastuk za stolice HVITLYNG 40x40x4 natur
| Navlaka | |
|---|---|
| Materijal | 60% pamuk/40% poliestersko vlakno |
| Podstava | 100% polipropilen |
| Pranje | ne |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Čistiti samo mrlje |
| Težina | 140 g/m². |
| Težina navlake | 80 g |
| Veličina | Širina: 40 cm, Dužina: 40 cm, Visina: 4 cm |
| Način bojenja | bez bijeljenja |
| Boja | Natur |
| Dizajn | Jednobojan |
| Jastuk | |
| Punjenje | 100% pamuk |
| Težina punjenja | 630 g |
| Pranje - unutrašnji jastuk | ne |
| Genereralno | |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Un produs extrem de slab calitativ. Nu se poate spala
Am achizitionat 12 astfel de perne intrucat mi-a placut textura material ului exterior fara sa imi pun problema de calitatea umpluturii. Din pacate umplutura nu permite spalarea lor deoarece culoarea din umplutura iese in fata pernei de culoare alba!!! Imi pare rau ca am irosit o suma atat de mare pentru un produs atat de prost. Era firesc sa fie nevoie sa speli aceste perne dupa multe utilizari pentru ca, fiind de culoare deschisa (varianta pe alb), se vor murdari. Extrem de dezamagita. Nu achizitionati acest produs!!!
Naziv: Teodora
Nem alkalmas rendeltetésszerű használatra.
Nem alkalmas rendeltetésszerű használatra, mert tilos kimosni. Én mégis megtettem, és kiöblíthetetlen sötét levet eresztett, ami száradáskor sötét foltokban megfogta a huzatot. Vajon milyen ipari hulladékból készült a töltet benne? Mindenki nagy ívben kerülje, ha jót akar magának! Persze nem vették vissza és a többi négyet sem, melyeket nem mostam ki, de hosszú címkéinek letéphető részét letéptem. Kíváncsi vagyok, mit szól ehhez a Fogyasztóvédelem...
Naziv: Cseh Balázs
Stuvlkissen
Guter Service
Naziv: G.Wertz
Prachtig tuinkussentje
Prachtig! Je kan 2 stuks ook met de touwtjes aan elkaar binden en dan heb je een zitstuk + rugkussentje. Mega prijs kwaliteit, propere afwerking. Goede dikke stof. Super blij mee :)
Naziv: Maja
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

