DREJETSanduk za jastuke DREJET Š160xV83xDub79 antracit siva
Sanduk za jastuke od galvanizovanog čelika. Sa praktičnim hidrauličnim poklopcem. Otporan na smrzavanje. Š160xV83xDub79 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 83 cm, Dubina: 79 cm, litra: 915 L |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 164 cm, Dužina: 86 cm, Visina: 22 cm |
| Težina | 41 kg |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Materijal | |
| Ram/konstrukcija | galvaniziran čelik |
| Stranice | galvaniziran čelik |
| Gornja površina | galvaniziran čelik |
| unutarnje mjere | širina:155 cm,dužina:74 cm,visina:80 |
| Karakteristike | Otporno na smrzavanje, hidraulični poklopac |
| Obrada | premaz u prahu |
| Boja | antracit siva |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hyfsad
Den är inte skev som vissa skriver, men ställer man den på snett underlag blir den förstås det. Med korrekt montering är den rätt bra, men inte perfekt. Lockets insida i synnerhet är av tunn plåt och böjer sig där gasarmarna samt snörena fästs. Vid blåst har den lossnat flera gånger eftersom fastsättning av snörena enbart är en knut som pillats in i ett hål i den tunna plåten. Ett ordentligt fäste hade gjort stor skillnad. Jag har modifierat den själv så det nu är förstärkt men det borde inte behövas. I övrigt rätt bra. Vi får se hur länge den håller.
Naziv: Gabriel
Mooie kist
Mooie grote kist voor de kussens van de loungebank. Vrij simpel in elkaar te zetten met de top handleiding.
Naziv: Esther
skrzynia na poduszki
Produkt godny polecenia. Skrzynia bardzo pakowna.
Naziv: Mirosława
duża skrzynia
Skrzynia bardzo duża, po wyjęciu z pudła boki lekko powyginane ale po złożeniu wszystko się usztywnia, na pewno wolę bardziej niż plastikową skrzynię
Naziv: Roman
Triche delikatna
Ogolne wrazenia ok. Skrecenie nie zajelo duzo czasu. Skrzynia pojemna i ladnie sie prezentuje. Ale troche za cienka blacha, za delikatna. Chociaz po skreceniu robi sie w miare stabilna.
Naziv: Kamil Pawlak
Toppen
Jättebra och fin. Rymmer mycket!
Naziv: Louise
Stabil och bra kvalitet
Inte det minsta ranglig. Känns rejäl och stabil och bra kvalitet. Ett plus att den är låsbar.
Naziv: Maria
mario
skrzynia godna polecenia jestem bardzo zadowolona
Naziv: Mariola
Bra material men väldigt skev
Materialet är rejält och skyddande, men tyvär är plåten väldigt skev så väldigt svår att dels sätta ihop men också svår att låsa/stänga locket.
Naziv: Rodrigo
Drejet, baule porta cuscini per esterno
Buon prodotto, buon rapporto qualità/prezzo. Facile da montare (necessario essere in due). Elegante e funzionale.
Naziv: Gianluigi
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


