MAGLEBJERGLounge stolica MAGLEBJERG Š67xV88xDub70 natur
Ne zaboravite na dodatke
Lounge stolica od aluminija i imitacije ratana. Mogu se složiti jedna na drugu. Š67xV88xDub70 cm
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Širina: 67 cm, Visina: 88 cm, Dubina: 70 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 45 |
| Visina naslona za ruke | 66 cm |
| Težina | 6,2 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Kapica za noge | polietilen |
| Funkcija | Složivo |
| Karakteristike | Pogodno za balkon |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Montiran |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Oprati vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
doskonałe
Krzesło wypoczynkowe MAGLEBJERG to prawdziwy majstersztyk. Klasyczna, tradycyjna forma wiklinowego fotela stworzona z nowoczesnego tworzywa; technoratanu, który w tym przypadku do złudzenia przypomina naturalny materiał. Krzesło jest wygodne, stabilne i trwałe i wygląda bardzo elegancko. Polecam. Warte swojej ceny.
Naziv: Aneta
Beautiful
These chairs look way more expensive than they are. They're really sturdy and look amazing, I'm so happy with my purchase.
Naziv: S
Un buen sillón
Robusto bonito
Naziv: Catherine
Fine stoler
Fin farge, gode å sitte i, fornøyd!
Naziv: Ane
Τόσο όμορφες, αναπαυτικές και γερές!
Μόλις παρέλαβα 4 πολυθρόνες. Είναι αναπαυτικές, πανέμορφες και φαίνονται πιο ακριβές από αυτό που πλήρωσα. Επίσης, είναι ελαφριές λόγω του σκελετού από αλουμίνιο. Δείχνουν πολύ γερές και πιστεύω θα κρατήσουν χρόνια.
Naziv: Alexandra
Садові меблі
Чудовий. Зручний
Naziv: Тетяна
Välgjord och fin stol
Rejäl och prisvärd stol
Naziv: Thomas
Fonott kerti szék MAGLEBJERG - szép, kényelmes, ajánlom
8 db kerti széket rendeltem. A minősége jó, tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. Nagyon kényelmes párna nélkül is, jól is néz ki. Ami egy kicsit csalódást okozott, hogy nem igazán natúr színű, mint ahogy képeken látszik, a valóságban sokkal inkább szürkés árnyalatú. Ha valakinek ez passzol a környezethez, elégedett lesz vele.
Naziv: Andrea
Maglebjerg korgstol
Väldigt nöjd, sköna att sitta i och naturtroget utseende på materialet. Rekommenderas!
Naziv: Carolina
Great Value and Service
A very good product supplied at an extremely reasonable price. Chair looks extremely sturdy and looking forward to many years use.
Naziv: Paul
O brendu
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja ljeta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombiniraju savremeni dizajn sa funkcionalnošću po odličnim cijenama.
Bilo da opremate najsunčanije mjesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost svoje dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na svom balkonu, JUTLANDIA ima rješenje. Asortiman se sastoji od klasičnih uzoraka i sezonskih favorita, od kojih svi nose dodir Skandinavije.
Veliki broj JUTLANDIA baštenskog namještaja ne zahtijeva održavanje, a brend takođe nudi drveni baštenski namještaj koji ima FSC™ certifikat. To znači da drvo potiče od odgovornog šumarstva koje osigurava odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


