VANDREFALKSklopivi stol VANDREFALK 64x63 tvrdo drvo
Sklopivi stol od nauljenog FSC™ tvrdog drveta sa ugrađenom žardinjerom za prikaz omiljenih biljaka. Ovaj pravougaoni stol je sklopiv i idealan za kompaktne balkonske prostore, nudeći praktično i elegantno rješenje za eksterijer. Š64xD63xV78 cm
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Širina: 64 cm, Dužina: 63 cm, Visina: 78 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 74 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 68 cm, Dužina: 81 cm, Visina: 25 cm |
| Težina | 6,5 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Masivna bagremovina, Noge: Masivna bagremovina |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Oblik | pravougaoni |
| Funkcija | sklopiv |
| Obrada | bijelo nauljeno |
| Boja | Natur |
| Karakteristike | Pogodno za balkon |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| naknadno održavanje | Drvo tretirati uljem u skladu sa priloženim uputama. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Jó minőség, jó ár-érték arány.
Nagyon pontos szerelési utasítás tartozik hozzá, minden darab számozva van, pillanatok alatt össze lehet szerelni.
Naziv: Nagy Ágnes
Perfectly practical!
Love this, was in need of a table but didn’t have space for your average 4 seater, other smaller tables tended to be either ugly or flimsy. Not only practical but the planter makes it look good. It’s really sturdy, yet not too heavy I can’t move if I need to, and the flip up table means when not needed it’s just a planter. Pretty good value too, compared to other good quality smaller tables.
Naziv: Amanda
I use it for laptop
Я взяла цей столик для роботи вдома. На ньому ідеально лежить ноутбук, зручно рукам користуватися оптичною мишею. В ящик я складаю канцелярські вироби, задовгі дроти від девайсів, папери, папки (це все не падає, як зі звичайних столів. Столик компактний і дуже круто вписався в стиль кімнати. Я думаю, його можна використовувати для оздоблення робочих місць вдома, на лоджії, на балконі. Столик міцний, не хитається, додається сертифікат якості деревини.
Naziv: Олеся
Amire való, azt tudja
Pontosan azt adja, amit egy asztalos virágtartótól elvárok. Lehet bele virágot rakni, a kinyitható részre pedig kávét. Illetve összerakni sem volt nehéz egyáltalán, mivel a kiállítási darabot vettem meg.
Naziv: Éva
Klapptisch VANDREFALK 64x63 Hartholz Artikel: 6425050
Wie immer sehr gute Qualität und einfache Montage
Naziv: Wolfgang Hagedorn
Pent, stødig, enkelt å sette sammen
Godt produkt. Enkelt å montere. Stødig.
Naziv: Guro
Mesa exterior
Muy bonita y estable
Naziv: Eni
Smukt foldebord med multifunktioner
Vandrefalk foldebord har en indbygget plantekasse, hvor man kan have sine favorit krydderurter eller ynglingsblomster . Foldebordet er meget stabilt, så man spise en god frokost med en veninde eller arbejde med sin PC ude på altanen. Total ideel til små eller kompakte altaner, fordi foldebordet giver en smuk, harmonisk og vigtigst af alt, praktisk funktionsløsning. Olieret hårdttræ, der bare er blødt og behageligt, at røre ved. God brugervejledning og hurtig, at samle. Et fund til prisen og kan varmt anbefale produktet.
Naziv: Mette H. Christensen
Meget tilfreds
Flot bord, nemt at samle.
Naziv: Ole Jensen
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


