SVANEKERadni stol podesive visine SVANEKE 70x140 bijela
Radni stol od ukrasnog furnira i čelika sa električnim podešavanjem visine. Š70xD140xV70-119 cm
| Vrsta | Radni stol |
|---|---|
| Materijal | melamin, PP (polipropilen), iverica, čelik |
| Materijal | Vrh: melamin, iverica, Noge: čelik, Ram/konstrukcija: čelik, Površina: melamin |
| Boja | Bijelo |
| Karakteristike | Podesive nogice, Protiv sudaranja, Organizer za kablove, Podesiva visina |
| Veličina nakon montaže | Širina: 70 cm, Dužina: 140 cm, Visina: 70-119 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 77 cm, Dužina: 142 cm, Visina: 13 cm |
| Težina | 33 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ Mix |
| Materijal | Akrilonitril butadien stiren, PC (polikarbonat), PVC, Polietilen tereftalat, Čelik |
| Veličina | Širina: 15 cm, Dužina: 15 cm, Visina: 12 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 15 cm, Dužina: 20 cm, Visina: 12 cm |
| - | |
| Transformator | Yes |
| Korištenje | unutrašnji |
| Izvor struje | električni utikač |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
odličan
sve pohvale za sto i za pakovanje dostavu kao i objašnjenje za sklapanje čista desetka
Naziv: vladimir
Супер
Много удобно. Голямо е, но не прекалено. Сглабя се лесно. Копчетата за механизма могат да се сложат навътре (да не се натискат случайно) или навън (за да е по-удобно)
Naziv: Виктор
Fint pult
Fint pult. Lett system. Lettvint å sette sammen.
Naziv: Me
GOD HØYDE - STØDIG
Et smidig og stødig bord, med "lang" skala fra laveste til høyeste nivå. Godt kjøp.
Naziv: John Hermann
Svaneke höj och sänkbart skrivbord
Jättenöjd med skrivbordet, lätt att montera och passar precis
Naziv: Charlotta
Nice desk
I like it, stable and easy to lift and drop the position. Price is reasonable.
Naziv: Jiru
Kvalitetan
Sto dosta stabilan, i kvalitetan, nemam zamerki.
Naziv: Miljan
Great
We purchased this desk in black for our first home office and loved it so much that we got another one in white for the second home office. The desk is very spacious and maneuvers easily. We have had the first one for a year now with no issues.
Naziv: Elizabeth
Foarte bun!
Un birou foarte practic și comod, ușor de asamblat, cu o suprafață mare de lucru. Raport bun calitate-preț.
Naziv: Ingrid
Perfect bureau!
Mooie en stevige kwaliteit. Enorm goed verpakt en gemakkelijk in elkaar te zetten. Heel blij mee!
Naziv: Leon
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


