ADAMSFJORDENbasicZaštita za madrac 140x200 ADAMSFJORDEN
Veličina:
Ne zaboravite na dodatke
ADAMSFJORDEN zaštita za madrac 140x200 cm osmišljena je da vam pruži udobnost tijekom cijele noći. Zaštita za madrac predstavlja zaštitni sloj između madraca i plahte. Periva je, pomaže održati čisto i higijensko okružje za spavanje te produljuje vijek trajanja vašeg madraca.
Karakteristike
- Veličina: Š140xD200 cm. Visina: 1 cm
- Elastične kutne trake: Drže zaštitu za madrac na mjestu
- Perivo: Može se prati na 60°C
- Poliesterska tkanina: Izdržljiva i jednostavna za održavanje
- Poliestersko punjenje: Mekana i otporna na udubljenja
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testirano na štetne supstance
Elastične kutne trake
Elastične kutne trake sprječavaju klizanje ili gužvanje zaštite za madrac tijekom noći.
Perivo
Zaštita za madrac može se prati u perilici na 60°C kako bi ostala svježa i čista. Pranje na 60°C ili više uklanja neželjene grinje iz tkanine.
Poliesterska tkanina
Poliester je izdržljiva tkanina koja se lako održava i dobro podnosi učestalu uporabu.
Poliestersko punjenje
Izdržljiva i elastična poliesterska ispuna zadržava svoj oblik nakon pranja i pruža mekšu, udobnu površinu za ležanje.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ova zaštita za madrac ima OEKO-TEX® STANDARD 100 certifikat. To znači da je svaki njezin dio — od tkanina do konaca — testiran u neovisnim OEKO-TEX® institutima i zadovoljava stroge standarde vezane uz štetne supstance.
| Tip madraca | podložak madraca |
|---|---|
| Veličina | Širina: 140 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 1 cm |
| Veličina | 140x200 |
| Pakirano | Složeno |
| Veličina pakovanja | Širina: 50 cm, Dužina: 37 cm, Visina: 14 cm |
| Jezgro | 250 g/m² 100% poliestersko vlakno (100% reciklirano), silikonizirano šuplje vlakno |
| Materijal presvlake | 100% poliestersko vlakno (100% reciklirano), mikrovlakno |
| Materijal | Tkano |
| Elastično | Elastične trake na rubovima |
| Način postavljanja | Elastične trake na uglovima |
| Boja | bijela |
| Pranje | 60°C |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | * Može se sušiti u mašini za sušenje rublja, na nižoj temperaturi (maks. 60ºC) |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Uvijek prati odvojeno, Prati uvijek sa sličnim bojama, Oblikovati dok je mokro i okačiti da se osuši, Oprati prije upotrebe |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Kvalitet | BASIC |
| Težina | 1,21 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super
Dimenzije 160x200, ali duži nego u opisu, možda 160x205. Kvaliteta na razini, dodatna udobnost na odličnom madracu.
Naziv: AB
Zastita za madrace
Prezadovoljna jako dobar kvalitet.
Naziv: Almedina Hazirovic
Zastita
Da kazem da je nesto posebno nemogu ali nike lose i vjerovatno je za to sto je namjenjeno uredu.
Naziv: Mirnes sijah
Skönt
Bra kvalitet. Tjockt.
Naziv: Marie
Protecție saltea!
Calitate excelenta, peste așteptări! Recomand cu încredere!
Naziv: Marcus
Ihan hyvä tuote
Aika näyttää millainen tuote on käytössä. Luultavasti ihan hyvä. Hinta on kovahko, koska halvimmat ovat melkolailla edullisempia. Jos hintaa miettii.
Naziv: Kristian
Наматрацник 80x200см ADAMSFJORDEN
Гарний наматраіник. Зручно та коміортно на ньому спати.
Naziv: Євгенія
Online Reservierung
Kompetent und sehr freundliches hilfsbereites Personal
Naziv: Sabine Schmölzer
Matracvédő
Teszi a dolgát, ár-érték arányban messze a legjobb. Évek óta használok már egyet belőle, most a másik ágyra is ilyet vettünk. Lehet mosni mosógépben.
Naziv: Balogh Vanda Ivett
Husa de saltea
Produsul este exact cum m-am asteptat.
Naziv: Maria
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

