VIUFSklopiva stolica VIUF crna
| Materijal | umjetna koža, pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Ram/konstrukcija | čelik |
| Sjedalo | Tkanina: PU-poliuretan, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 18 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: PU-poliuretan, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 18 kg/m³ |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | crna |
| Veličina nakon montaže | Širina: 42 cm, Visina: 81 cm, Dubina: 43 cm |
| Visina sjedišta | 46 |
| Dubina sjedala | 39 |
| Informacija o montaži | Montiran |
| Veličina prije montaže | Širina: 5 cm, Dužina: 44 cm, Visina: 90 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ Mix |
| Težina | 4 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Pohvala
Zadovoljna proizvodim i brzinom isporuke. Hvala Yisk.
Naziv: Sklopive stolice
Muy bien
Buena relación calidad-precio.
Naziv: Isabel
Buon prodotto
Buon prodotto, seduta e schienale imbottiti, speriamo duri nel tempo.
Naziv: Erica
Klapstole
De klapstole jeg har købt hos Jysk, er jeg meget tilfreds med. Stolene har flere gode anvendelsesmuligheder.
Naziv: Hanne Elgaard Andersen
Sklopiva stolica
Zadovoljni smo, solidna udobnost i izdrzljivost, mi smo ih kupili zbog slavlja i rade svoj posao
Naziv: Jelena
Stolice na rasklapanje
Vrlo su udobnei prakticne . Svaka preporuka
Naziv: Marija Stevanovic
chaises pliables
chaises parfaites robustes légères et pliables impeccable pour le prix parfait rien à dire
Naziv: ludivine
Чудові стільчики
Стілець відмінний, особливо беручи до уваги ціну. Так, вартість нижча в 2,5 рази ніж за схожі стільчики у інших продавців. Якість доволі непогана
Naziv: Ярослав
Megbízható minőség elérhető áron
Az alkalmanként rendezett nagyobb összejövetelek kiváló segítője ez az akár még elegánsnak is mondható kinyitható szék, amely kélt rendezvény között békésen és láthatatlanul pihen a kanapé mögött. Külön hálás vagyok a Jysk rendkívül rugalmas ügyintézéséért!
Naziv: Király Júlia
Inklapbare stoel
Super leuke stoel ben er tevreden mee
Naziv: PJS50
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

