TYLSTRUPTrpezarijska stolica TYLSTRUP borovina
| Materijal | masivna borovina |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: masivna borovina, Naslon: masivna borovina |
| Sjedalo | Tkanina: masivna borovina |
| Naslon | Tkanina: masivna borovina |
| Obrada | prozirni lak |
| Boja | Bor |
| Veličina nakon montaže | Širina: 42 cm, Visina: 86 cm, Dubina: 50 cm |
| Visina sjedišta | 44 |
| Dubina sjedala | 41 |
| Sa naslonima za ruke | ne |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 47 cm, Dužina: 90 cm, Visina: 7 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ Mix |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stolice-komentar
Elegantne,natur stolice,čvrste. Isporuka korektna.
Naziv: Nenad Brkić
Odlicno
Odlican i kvalitetan proizvod. Veoma lagano sastavljanje, jer sve je detaljno objasnjeno u uputstvu. Dostava brza i tacna. Cijena povoljna. Sve preporuke.
Naziv: Sasa Peric
Tylstrup
Krzesła są tanie i wyglądają na tanie, miejscami nie doszlifowane i nie dolakierowane. Ale generalnie za tę cenę są ok. Szybki montaż.
Naziv: Sawik
Stolička za 24€
Veľmi slabá, škoda peňazí
Naziv: Fero
židle
skvělé
Naziv: Jiří Trojan
Drevena zidle do jidelny
Naprosto skvele zidle. Robustni i kvalitni. Jsem za ne moc rad. Zcela splnily ma ocekavani. Vymenil jsem je za Ikea smejdy.
Naziv: Josef Jindra
Krzesła
Latwe w montażu. Porażka to kluczyk do skręcania. Jedno Krzesło nie dokładnie docięte w elemencie stałym , szpara na dwa milimetry. Trzeba by było czymś zaszpachlować , dlatego cztery gwiazdki.
Naziv: Dariusz
Židle
Ta tu cenu velmi dobrá. Lehce sestavitelná.
Naziv: Hans
Židle Tylstrup
Maximální spokojenost, pěkné a kvalitně zpracované.
Naziv: Martin
Stoličky
Kvalitné a za dobrú cenu
Naziv: Ján
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


