ALLINGTrpezarijski stol ALLING 80x100/163 topli hrast boja
| Vrsta | Trpezarijski stol |
|---|---|
| Oblik | ovalni |
| Materijal | ABS-plastika, Melamin je vrsta ukrasnog furnira sa dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
| Materijal | Prednja strana: iverica, Vrh: iverica, Dno: iverica, Stranica: iverica, Noge: ABS-plastika, iverica, Ram/konstrukcija: iverica, Površina: Melamin je vrsta ukrasnog furnira sa dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
| Boja | Topli hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 80 cm, Dužina: 38/100/163 cm, Visina: 76 cm |
| Promjenljiva veličina | 38/100/163 cm |
| Stol na produživanje | Sa 2 viseća dodatna krila |
| Razmak između nogu | 163 cm,80 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 68 cm, Dužina: 89 cm, Visina: 13 cm |
| Težina | 32 kg |
| Maksimalno opterećenje | 40 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Trpezarijski sto
Odlican, omjer cjene i kvalitete.
Naziv: Trpezarijski sto
Sklopivi terpezarijski sto.
Odličan sto, kupio sam jos 6 nasadnih tockova za ivericu, montirao na sto, dijete od 7 godina gura i rasklopi sto. Odlican proizvod.
Naziv: Terpezarijski sklopivi sto.
Elegant bord
Mycket fin bord på det pris man betalar. Praktisk
Naziv: Feriyal
Szuper!
Nagyon szuper! Nagy és mégis kis helyen is elfér. Nehéz, masszív az anyaga,szép a színe és a mintája. Csak ajánlani tudom!
Naziv: Boglárka
Stol za blagavaonicu
Omjer cijene i kvalitete je super, stol je odličan!
Naziv: Emili
Πολυ καλή επιλογή
Το τραπέζι είναι vfm, το πήρα στις εκπτώσεις 85€ και αξίζει τα λεφτά του. Είναι αρκετά μεγάλο και με μόνο τη μια πλευρά ανοιγμένη οπότε βολεύει πολύ και χωράει άνετα 3-4 άτομα. Η συναρμολόγηση δεν με δυσκόλεψε καθόλου,έχει βιβλίο με εικόνες και οδηγίες σε κάθε στάδιο και σου παρέχει όλα τα εξαρτήματα. Προσεγμένη συσκευασία ,παρέλαβα από το κατάστημα.
Naziv: Κλειώ
Стіл коштує своїх грошей
Купили стіл ще в листопаді і не було можливості зібрати. Але настав час і він тепер зібраний. Такий гарний та функціональний. Збирати легко адже всі деталі підраховані та пронумеровані. Пакування також на вищому рівні. Все ціле.
Naziv: OLENA
Alling
Facile da montare... semplice, comodo e bello
Naziv: Stan
Matbord Alling
Så nöjd med detta bord ! Verkligen prisvärt !
Naziv: Marie Viberg
stol
super
Naziv: Svitlana
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

