VISLINGETrpezarijski stol VISLINGE 90x190 natur/bijela
Ne zaboravite na dodatke
Podaci o proizvodu
| Vrsta | Trpezarijski stol |
|---|---|
| Oblik | pravougaoni |
| Materijal | masivna brezovina, masivna borovina, čelik |
| Materijal | Vrh: masivna borovina, čelik, Noge: masivna borovina, Ram/konstrukcija: masivna brezovina, masivna borovina |
| Obrada | lakirano, obojen, glicerinski tretman |
| Boja | Natur, Bijelo |
| Veličina nakon montaže | Širina: 90 cm, Dužina: 190 cm, Visina: 75 cm |
| Stol na produživanje | Pripremljeno za 2 dodatna krila, koja se posebno kupuju. Dodatno krilo veličine Š90xD45 cm |
| Razmak između nogu | 165 cm,52 cm |
| Udaljenost od tla do stola | 66 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 100 cm, Dužina: 197 cm, Visina: 22 cm |
| Težina | 31 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Katastrofa/Dissaster
Ako budete u prilici da pogledate ovaj stol pokusajte samo lagano pritisnuti noktom gornju plocu i vidjet cete o kakvom kvalitetu se radi. Takodjer pogledajte koliko se stol klima kao i kako su ofarbane nogare stola. Ovo je gori kvalitet nego u kineskoj radnji. / If you get the chance to take a look at this table, try gently pressing the top board with your fingernail and you’ll see what kind of quality it is. Also, notice how much the table wobbles and how the legs are painted. This is worse quality than what you’d find in a Chinese shop.
Naziv: Almir
Vrijedi novaca
Kvalitetan, prostran i lijep sto
Naziv: Adisa
Prilično razočarana
Jako mekano drvo,vrlo lako se oštetila ploča. Imamo ga tek par dana,a već mi se čini da ćemo ga uskoro zameniti.
Naziv: Tanja
Stół vislinge
Super stół .stabilny .szybki montaz i nieprzeszkadzające nogi
Naziv: Krzysztof
Muhteşem bir masa
Çok korkarak aldım. İnternette fazla görsel bulamadım hakkında. 1 aydan daha kısa sürede 20 günde geldi. Çok sağlam. Ben Seramik atölyem için aldım. Sağlam. Çok güzel kurulum klavuzu koymuşlar. Ve kurulum çok çok basit. Keşke önceli tezgahımıda bundan alsaymışım. Yarı yarıya fiyat farketti. Görselinin aynısı ve ahşap.
Naziv: Melis
Muhteşem bir masa
Çok korkarak aldım. İnternette fazla görsel bulamadım hakkında. 1 aydan daha kısa sürede 20 günde geldi. Çok sağlam. Ben Seramik atölyem için aldım. Sağlam. Çok güzel kurulum klavuzu koymuşlar. Ve kurulum çok çok basit. Keşke önceli tezgahımıda bundan alsaymışım. Yarı yarıya fiyat farketti. Görselinin aynısı ve ahşap.
Naziv: Melis
Buena mesa y robusta
Buena relación precio calidad
Naziv: Laura
Buena mesa, robusta y muy bonita
Muy recomendable
Naziv: Rosa
Odlična storitev.
Sugestija trgovcev, da bomo izdelek lahko prejeli bistveno prej z naročilom po spletu, se je obrestovala: enostavno naročilo in hitra dostava.
Naziv: Majda Božeglav Japelj
necalitativ
o avem de cateva luni si se zgarie foarte usor blatul. Este mult prea fragila. Nu merita banii.
Naziv: Maria
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

