NORTOFTTrpezarijski stol NORTOFT 95x200 topli hrast boja/crna
Veličina:
| Vrsta | Trpezarijski stol |
|---|---|
| Oblik | pravougaoni |
| Materijal | Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. Melamin je vrsta ukrasnog furnira sa dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
| Materijal | Vrh: Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. Melamin je vrsta ukrasnog furnira sa dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
| Boja | Topli hrast, crna |
| Veličina nakon montaže | Širina: 95 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 75 cm |
| Razmak između nogu | 200 cm,95 cm |
| Udaljenost od tla do stola | 69 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 111 cm, Dužina: 213 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 43 kg |
| Maksimalno opterećenje | 40 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Trepezarijski stol
Orezadovoljan stolom i osobljem!
Naziv: Refik
Tök jó
Az asztal tök rendben van. Könnyen össze lehetett szerelni. Fél áron jutottunk hozzá, ennyi pénzért megérte.
Naziv: Barbi
Amazing quality! Perfect table ever.
We picked up this beautiful table today. Searched long and hard for this one, and we were amazed at the quality and price. Beautifully put together, easy to assemble and such a great statement piece. Very happy with this purchase! Highly recommend JYSK!
Naziv: Luxci
Preporuka za sto
Trpezarijski sto je fantastičan, moderan, elegantan i kvalitetan. Zaista sam zadovoljna kupovinom. Sve preporuke.
Naziv: Marija
Stol
Sve pohvale,na proizvodu,cijeni,prodavačima i vrlo jednostavnima uputama.
Naziv: Maja
nem lenne rossz de......
4 db asztalól 2 nek rosszul volt összekészítve a lába. nem megfelelő alkatrészekkel. 1-2 hét mire ki lesz cserélve addig csak várhatunk ......
Naziv: Norbert
Stolovi
Kupio sam 4 stola za restoran, odlucnog su kvaliteta atraktivni i prakticni zbog svojih nogara, sve preporuke.
Naziv: Goran
Маса
Масата е страхотна,купихме я на промоция заслужава си всяко евро!
Naziv: Arun
кухненска маса NORTOFT 95/200 цвят топъл дъб/черно
Много съм доволна . Масата е чудесна .
Naziv: Веселина Хаджиева
Table
Je suis très satisfait
Naziv: Mikaël
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

