STEINKJERSanduk STEINKJER Š155xV95xDub81 crna
Čelik i imitacija ratana. Sa prakičnim hidrauličnim poklopcem. Sa vodootpornom torbom za odlaganje baštenskih jastuka. Otporan na smrzavanje. Š155xV95xDub81 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 155 cm, Visina: 95 cm, Dubina: 81 cm, litra: 794,7 L |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 90 cm, Dužina: 157 cm, Visina: 13 cm |
| Težina | 27 kg |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Torba za odlaganje | 100% poliestersko vlakno |
| Materijal | |
| Ram/konstrukcija | čelik |
| Stranice | Petan (polietilen) |
| Gornja površina | polipropilen, Petan (polietilen) |
| unutarnje mjere | širina:74 cm,dužina:149 cm,visina:89 |
| Karakteristike | Otporno na smrzavanje, hidraulični poklopac |
| Obrada | premaz u prahu |
| Boja | crna |
| Uključuje | Vodootporna transportna torba |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Locket blåser hela tiden upp
En dynbox som ser fin ut, men saknar spärrlås som finns på tidigare modell. Vilket blir väldigt opraktiskt. Det är tråkigt att locket blåser upp hela tiden när det blåser ute, även om den står mot en vägg. Nu måste jag ha någon typ att tyngd på dynboxen för att locket inte ska åka upp när det blåser ute. Jysk tidigare modell på dynbox är så mycket bättre, detta är en sämre version.. Vilket är väldigt tråkigt. Jag hade hellre köpt en annan modell. För denna är bara omständig.
Naziv: Karin
Cena nieadekwatna do jakosci
Jak na taką cenę spodziewałam się wyższej jakości. Elementy są dobrze opisane, co ułatwia składanie, jednak finalnie złożenie było mocno utrudnione przez brak nagwintowan otworów z jednego boku. Przy mocowaniu klapy okazało się, że nie mogę zamocować zawiasów do głównej części skrzyni, bo w ogóle brakuje otworów. Musiałam ratować się spinaniem frytkami.
Naziv: Joanna
Steinkjer hageboks
Litt for stor, vanskelig å nå ned til bunnen, angrer på kjøpet
Naziv: Turid
Trädgårdsbox
Så stor och bra box, får plats med både stora och många dynor
Naziv: Maria
Rejäl dynbox
En rejäl dynbox som sväljer många dynor och kuddar och det bösta den håller tätt. Inga regndroppar åker genom. Den är hög så man behöver vara lång för att nå dynor längst ned i boxen.
Naziv: Ia
heel mooi en heel fijn
zat snel in elkaar duidelijke handleiding
Naziv: Vera
Mega
Richtig schön groß! Aufgebaut passte die Box gerade so durch die Türen durch, um sie nach draußen zu bringen. Aufbau war leicht. Die hydraulische Deckelöffnung erleichtert die Bedienung immens. Haptik und Optik super! Jetzt hoffen wir, dass sie der Witterung standhält.
Naziv: Dani
úložný box
velka spokojnosť
Naziv: Monika
Zadowolona
Polecam, towar zgodny z opisem na stronie sklepu.
Naziv: Jolanta
Skrzynia ogrodowa
Szukałam dużej skrzynia która pomieściłaby wszystkie poduchy z kanapy ogrodowej i ta jest idealna. Ostatecznie przekonał mnie pokrowiec przeciwdeszczowy. Bardzo udany zakup. Jeżeli ktoś ma sporo miejsca i potrzebuje przepastnej skrzyni do przechowywania ten wybór będzie idealny.
Naziv: Monika
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


