TRANASaksija TRANA Š30xD83xV130 natur
Ne zaboravite na dodatke
Saksija sa rešetkom, napravljena od poliratana i galvanizovanog čelika. Idealna za stvaranje zelene ograde oko vaše terase ili za podijele vašeg spoljašnjeg prostora. Rešetka pruža podršku penjačicama, a kada je prekrivena, daje lijep i dekorativni efekat. Otvor za drenažu vode može se lako napraviti kako bi se omogućilo odvođenje viška vode. Š30xD83xV130 cm
| Materijal | galvaniziran čelik, polipropilen, Petan (polietilen) |
|---|---|
| Veličina nakon montaže | Širina: 30 cm, Dužina: 83 cm, Visina: 130 cm |
| Veličina iznutra | Širina: 24/24/24 cm, Dužina: 24/24/24 cm, Visina: 20/20/20 cm |
| Boja | Natur |
| Težina | 5,8 kg |
| Karakteristike | Pogodno za balkon |
| Otvor za dreniranje vode | Otvor za dreniranje vode može se lako napraviti |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Otporno na smrzavanje | da |
| Obrada | premaz u prahu |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Plantenbak met klimrek
Heb er 3 staan op mijn terras sinds vorige zomer. Heb ze wel met een colsonbandje bevestigd aan de railing van het terras. Zijn niet stevig met windvlagen. Maar voor de rest perfect! Mooie plantjes erin en privacy op mijn terras! Dat was de hoofreden dat ik ze heb aangeschaft.
Naziv: Linda
Blomkruka
Den var bra men så små inuti där krukan ska lägga på, Krukan når inte äns på botten?
Naziv: Maria M. Orio
V redu.
Enostavno za sestavo. Pričakovala sem, da bo višje. Izgleda kakovostno in dovolj trpežno. Rož še nisem posadila vanj.
Naziv: Tatjana
Plantenbak
Prima
Naziv: Christiane
Ok aber Verarbeitung fehlerhaft
Stangen waren verbogen, musste mit Werkzeug Stangen richtig positionieren. Sonst ok.
Naziv: Roger
Campona, Új Buda Center, Bécsi út
Nagyon kedves volt a 3 áruház ahol össze tudtam szedni, mondjuk csak a Bécsi úti áruház adott a kiállítási darabból +engedményt, felújítok így csak később fognak a helyükre kerülni a virágládák. Minden hónapban vásárolok, többnyire a Récseiben.
Naziv: Müller Mária
Déçu
Déçu de la jardinière Le haut ne tient que très peu , un coup de vent et sa vole Fait " mauvaise qualité "
Naziv: Manon
Elendige
De tåler ikke vind og er væltet et utal af gange. De er gået mere og mere i stykker. Det blomsterne skulle gro op af, har vi helt taget væk, lagt sten i bunden og stillet andre potter op af, så nu står de nogenlunde. Værste køb i 2024.
Naziv: Anne
Blomlåda med spalje
Jag köpte två stycken. Enkla att sätta ihop och världigt snygga där de står mot en vit ladugårdsvägg.
Naziv: camilla
Tandetne
Mam te donice od 4 lat. W drugim roku zaczęły już pękać. Mam też komplet wypoczynkowy z tego samego materiału i dzieje się to samo. Materiał z którego są wykonane kruszy się w rękach.
Naziv: Ania
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


