BREDENGZračni krevet BREDENG Š94xD198xV39/46
Veličina:
| Veličina | Širina: 94 cm, Dužina: 198 cm, Visina: 46 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 41 cm, Dužina: 14 cm, Visina: 33 cm |
| Težina | 4.55 kg |
| Materijal | Polivinil klorid, takođe poznat kao PVC, je vrsta plastike koju karakteriše njegova izdržljivost. Otporan je na vremenske uslove i smatra se dugotrajnim. |
| Gornji materijal | velurni flok |
| Za svakodnevnu upotrebu | ne |
| Osobine | Ugrađena električna pumpa osigurava brzo i jednostavno napuhavanje i ispuhavanje zračnog kreveta. |
| Uključuje | Zakrpa za popravak, Torba za odlaganje |
| Izvor struje | električni utikač |
| vrijeme napuhavanja | 3 minuta |
| Maksimalno opterećenje | 100 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Yisk
Predivan proizvod
Naziv: Snjezana
zracni krevet bredeng
savršenstvo. udobno i jako jednostavno za upotrebu
Naziv: Emir
Nazalost los proizvod
Napuse se brzo, nazalost se brzo ispuse i ako na njemu spava dijete od 40 kg. Ne preporucujem proizvod.
Naziv: Tofa
krevet
nije jos niko spavao na njemu ali izgleda pravo dobro
Naziv: vera
selejt
3. használat utan perforacio menten szetszakadt
Naziv: Andor László
Надувний матрас
Матрас протримався рівненько 10 днів. Надувався і здувався кожного дня. В Якийсь момент почав потроху здувавтись. За всю ніч здувається самостійно на процентів 40. таке врадження що проблема з клапаном. загалом матрас цілий.
Naziv: Владислав
Luftmadrass
Tömmer luft när man ligger på den. Annars skön att sova på.
Naziv: Sara
Verlieren schnell Luft
Das Erste hielt die Lift nach dem Kauf gar nicht, hab es direkt umgetauscht. Service im Geschäft war super und unkompliziert. Das zweite Bett verlor nach kurzer Nurzungszeit auch wieder die luft nachts. Ist wirklich nicht zu empfehlen
Naziv: Moni
Luftmadrasser
Grei luftmadrasser med elektrisk pumpe. Grei bag for oppbevaring. Tar lite plass
Naziv: Ingvild Hasle
Loch in der Naht
Nach nur wenigen Nutzungen ging die Naht auf. Und nachdem ich das geflickt hatte, die nächste Naht! Scheinbar passiert das häufiger. Das Bett müsste sofort aus dem Verkauf genommen werden!
Naziv: Marcus Hummel
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


