ILDVEDKauč na razvlačenje ILDVED bež tkanina/boja hrasta
Ne zaboravite na dodatke
Trosjed od tkanine. Trosjed se lako razvuče u krevet. Sjedište i naslon od pjene. Noge od masivnog drveta. Sa prostorom za odlaganje. Površina za spavanje: 114x192 cm. Š192xV85xDub97 cm
| Tip | Trosjed |
|---|---|
| Osobe | 3 |
| Materijal | šperploča, Poliesterska vlakna, poliuretanska pjena, kaučukovac, čelik |
| Materijal | Sjedalo: šperploča, Poliesterska vlakna, poliuretanska pjena, čelik, Naslon: šperploča, Poliesterska vlakna, poliuretanska pjena, čelik, Noga: kaučukovac |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 28 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno, poliuretanska pjena |
| Vanjska tkanina | 100% poliester |
| Boja | bež, Prirodni hrast |
| Karakteristike | Sa prostorom za odlaganje |
| Broj opruga/m² | 12 |
| Veličina nakon montaže | Širina: 192 cm, Visina: 85 cm, Dubina: 97 cm |
| Visina sjedišta | 43 |
| Dubina sjedala | 60 |
| Površina za spavanje | Širina: 114 cm, Dužina: 192 cm |
| Veličina kada se produži | Širina: 114 cm, Dužina: 192 cm, Visina: 43 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 114 cm, Dužina: 192 cm, Visina: 32 cm |
| Težina | 41 kg |
| Maksimalno opterećenje | 270 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 135 kg |
| Maks.opterećenje pov.za spavanje | 270 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| Prostor za odlaganje | Ispod sjedišta |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Lijep na oko, čak i praktičan, ali nepodnošljiv miris
Na prvi pogled, ovaj kauč izgleda odlično – moderan dizajn, praktičan, savršeno se uklopio u moj dnevni boravak. Međutim, problem je izrazito neugodan miris koji se s vremenom samo pogoršavao. Pokušao sam sve – provjetravanje, soda bikarbona, specijalizirani sprejevi. Ništa nije pomoglo. Miris je toliko jak da je nemoguće sjediti na kauču duže od nekoliko minuta bez nelagode. Postao je izvor frustracije i neugode u mom domu. S obzirom izgled, očekivao sam mnogo više. Nažalost, funkcionalnost i udobnost su potpuno zasjenjeni ovim ozbiljnim problemom. Ako vam je važan zdrav zrak i ugodan boravak u vlastitom prostoru – izbjegnite ovaj proizvod
Naziv: Zoran
Celková spokojenost
Pěkná pohovka s úložným prostorem. Pochvala za kvalitní zabalení a doručení ve sjednaném termínu.
Naziv: Zdeňka
Nöjd
TIPS FINNS HÄR. Soffan är extremt billig, elegant och lättmonterad. Mer ljusgrå än beige. Väldigt hård sittyta- men fungerar bra. Jag älskar (står ej i beskrivningen) att ryggstödet går att ändra från upprätt till halvliggande läge och jag har kudde under huvudet. Perfekt till trötta dagar med tv-tittande. Soffan är lätt att ändra i de tre olika lägena. Eftersom det är en hård sitt- och liggyta har jag en bäddmadrass- 4 cm och ett madrasskydd från Jysk. Jag dubbelviker madrasskyddet och placerar (under lakan, ovanpå bäddmadrass) under axlar/rygg/höft). I förvaringen får jag plats med två kuddar, bäddmadrass och täcke. Madrasskyddet viker jag ihop och förvarar på soffan utsida bakom ryggstödet (du kan ha förvaring där med vid behov. Jag slipper glipan och ont i rygg och axlar. Om du bäddar ut till bäddsoffa dagligen- är tipset att att den placeras en bit ut från vägg, den tar några cm mer utrymme bakom soffan när den är utfälld. Det är en praktisk, elegant, bra bäddsoffa med förvaring - för extremt billig peng.
Naziv: Annika
Convertible
Très bon article et et très joli
Naziv: Diana
Snygg
Väldigt fint bäddsoffa, lite hård men fin Monterad o klar, bara benen som ska på annars i princip klar.
Naziv: Rundik
Un sofa cama resolutivo que permite guardar muchas cosas
Me gusta el sofá, es simple y tiene caracter. Lo uso en una habitación para la consola y que cuando vengan invitados tengan donde quedarse. Cumple perfectamente, no tiene porque ser el mas comodo para cumplir con lo que se busca y este es lo que yo buscaba.
Naziv: Ángel
Canapea
Utilă pentru o cameră mică. Raport bun calitate - preț.
Naziv: Preda
Recenze
Sedačka super, tvrdší sezení vyhovuje
Naziv: Vlaďka
Szuper Kanapé
Kényelmes, könnyen összeszerelhető, nagyon jónak találom a tárolóhelyet
Naziv: F Andrea
kanapéágy....
összességében...új...., jól néz ki.. minősége : basic ár: elfogadható
Naziv: László Ferenc
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


