SKOGFAKSOtirač SKOGFAKS 60x120x0,7 smeđa/bež
Poliesterska vlakna/polipropilen. 60x120 cm
| Materijal prednje strane | 85% poliestersko vlakno/15% polipropilensko vlakno |
|---|---|
| Materijal stražnje strane | Termoplastični elastomer (30% reciklirani) |
| Primjena | Za unutrašnji/vanjski prostor |
| Pranje | ne |
| Prati odvojeno | Protresanjem ili četkanjem ukloniti površinsku prljavštinu |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Veličina | Širina: 60 cm, Dužina: 120 cm, Visina: 0,7 cm |
| Visina hrpe | 4 mm |
| Težina prednje strane | 600 g/m². |
| Težina, stražnja strana | 3150 g/m². |
| Ukupna težina prednja+stražnja strana | 3750 g/m². |
| Način bojenja | obojen |
| Osobina | ušiveno |
| Boja | bež, Smeđa |
| Dizajn | Sa uzorkom |
| Oblik | pravougaoni |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Otirač
Odličan!
Naziv: Dušica
Godt køb
Ud over at være praktisk, er den pæn at have liggende. Desuden nem at støvsuge.
Naziv: Heidi
Kvalitní rohožka
Rohožka má protiskluzovou spodní stranu, takže pěkně drží na místě i na dlažbě. Je pevná a ačkoliv byla doručovaná přeložená napůl, okamžitě se narovnala a nikde neodstává. Je celkem těžká a pevná. Díky vzoru zachytí nečistoty a kamínky, dobře se vysává i vyklepává. Jsem velmi spokojena a můžu jen doporučit.
Naziv: Pavla
Rohožka hysk
Super barva, nani na ní vidět nepořádek a je velice pevná a protiskluzová
Naziv: Martina
Podložka
Podložka je super
Naziv: Radka
Otirac
Izuzetno zadovoljna i bojom i kvalitetom. Apsolutna preporuka, jer moj hodnik je ucinio napokon lepim, posle bezbroj kombinacija u promasenih investicija.
Naziv: Zorica
Jämäkkä matto
Hyvä matto, mutta harmi ettei sitä saisi pestä. Koiran pissan takia pesin sen kevyesti sienellä ja pesuaineella, joten katsotaan miten pilalle menee, harmi. Isompi olisi kiva myös oven ulkopuolelle.
Naziv: Anne S.
Très joli mais…
Magnifique tapis de très bonne qualité, Mais… il y a un mais. Je ne peux pas ouvrir la porte d’entrée, il est trop épais. Quel dommage.
Naziv: Charlotte
Otirac
Odlican!
Naziv: Bojana
Spokojnosť, super
Perfektná rohožka, máme ju vnútri za dverami, pekný dizajnovy kúsok. Dobre drží na zemi. Čakám na opätovné naskladnenie aby som kúpila druhú a pokryla tak väčšiu časť chodby.
Naziv: Kika
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

