ROSLEVTrepezarijski stol ROSLEV 95x200 natur hrast/crna
Ne zaboravite na dodatke
Podaci o proizvodu
| Vrsta | Trpezarijski stol |
|---|---|
| Oblik | pravougaoni |
| Materijal | masivna hrastovina, čelik |
| Materijal | Vrh: masivna hrastovina, Noge: čelik, Ram/konstrukcija: metal, Površina: Ulje za drvo |
| Obrada | nauljeno, Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Izgled | Materijali i/ili način proizvodnje daju proizvodu njegov jedinstveni izgled. |
| Boja | Prirodni hrast, crna |
| Veličina nakon montaže | Širina: 95 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 75 cm |
| Stol na produživanje | Pripremljeno za 2 dodatna krila, koja se posebno kupuju. Dodatno krilo veličine Š95xD50 cm |
| Razmak između nogu | 148 cm |
| Udaljenost od tla do stola | 71 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 202 cm, Dužina: 97 cm, Visina: 73 cm |
| Težina | 55 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Prezdovoljni smo stolom
Komunikacija sa administracijom protekla lako i bez komplikacija pume e-maila. Lako ga bilo sastavit, sve potrebno je bilo u paketu. Jako stabilan i lako ga održavat, predposlavljam da ce ga treba jednom godisnje namazati zastitnim uljem za drvo.
Naziv: Stol za ručanje
Stół
Po pewnym czasie stol zaczal sie rozklejac i pekac mimo pielegnacji olejem tak jak w instrukcji. Firma odrzuca reklamacje. Nie polecam
Naziv: Łukasz
Solider Tisch
Der Esszimmer Tisch Roslev ist ein kompakter rustikaler Holztisch der wertig aussieht und es auch ist. Beim Auspacken stellten wir leider eine Verbiegung an einem Metallfuss fest....er lies sich aber trotzdem zusammen bauen. Die Tischplatte sollte eingeölt werden und immer etwas unters Glas oder Tasse stellen. Alles in allem ein sehr guter Preis für den stabilen und schönen Holztisch
Naziv: Sabine Cornils
Empfindlich
Das Holz ist im Alltag doch recht empfindlich. Es entstehen Flecken und die Oberfläche wird stellenweise rauh. Musste diese schon schleifen und Ölen. Kommt aber nach kurzer Zeit wieder
Naziv: Sven
Frumoasă !
După multe căutări am cumpărat o. Este f frumoasă și arată bine chiar și după un an de la achiziție
Naziv: Mirela
Savršen sto
Vredi svaki dinar, pravo drvo, jeftiniji je u Sloveniji nego u Srbiji. Uz sto kupite ulje za održavanje drvenih površina i neće biti tragova od čaša, tanjira, pto mnogi navode kao problem, ja ga nemam uz negu drveta. Svaka preporuka.
Naziv: Vesna
Spisebord
Det er bare så flot, og jeg elsker farven på træet.
Naziv: Grethe
Stół do salonu
Solidny, bardzo dobrze wykonany. Ładnie się prezentuje.
Naziv: Przemek
Table ROSLEV 95x200 chêne naturel/noir
Très belle table qui fait l’unanimité de la famille La qualité est au rendez-vous Avec ses deux rallonges et les huits sièges On est à l’aise
Naziv: Georges
Kanon!
Bordet Roslev kom i rätt tid och var jättefint. Ytan var superfin. Inte alls som vissa skrivit. Behövde inte göra något. Oljade in det efter någon vecka endast. Mycket nöjd.
Naziv: Fredrik
O brendu
ROYAL OAK – hrastovina za svakoga
ROYAL OAK je serija namještaja za unutrašnji prostor izrađena od visokokvalitetnih dijelova hrasta, koja je istovremeno lijepa i povoljna.
Od svog osnivanja 2004. godine, brend ROYAL OAK predstavlja simbol visokog kvaliteta i garanciju da je proizvod koji kupujete izrađen od pravog hrasta u obliku masivne hrastovine ili hrastovog furnira.
Kombinacija masivnog drveta i furnira omogućava proizvodima iz serije ROYAL OAK da pokriju sve cjenovne kategorije i ponude ponešto za svakoga.
Ime brenda, koje dijeli sa golf terenom u Jelsu u Danskoj, ukazuje na njegovu povezanost sa prirodom, što se vidi i po izboru prirodnih materijala. ROYAL OAK nudi dugotrajne proizvode, bezvremenski dizajn i vrijednost za novac.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

