LAMMEHAVESuncobran LAMMEHAVE Ø270 bež
Ne zaboravite na dodatke
Kombinirajte stil i hlad s LAMMEHAVE suncobranom. Ovaj bež baštenski suncobran s nagibnom funkcijom, ručkom za ptvaranje, UV zaštićenimm i vodootpornim platnom i čvrstom čeličnom šipkom pruža udobnost i izdržljivost. Ø270xV242 cm
Karakteristike
- Nagibna funkcija: Nagnite suncobran da napravite hlad pod drugim uglom
- Ručka za otvaranje: Lako otvorite i zatvorite suncobran
- UV-zaštita: Štiti platno od izbljeđivanja
- Vodoodbojno: Platno je otporno na laganu kišu i rosu
- Čelična šipka: Čvrsta i izdržljiva
- Stalak i navlaka za suncobran: Kupuju se odvojeno
Nagibna funkcija
LAMMEHAVE suncobran ima nagibnu funkciju koja vam omogućuje da nagnete suncobran kako biste napravili hlad pod drugim uglom. Ovo je posebno korisno ujutro ili kasno poslijepodne kada je sunce niže na nebu.
Ručka za otvaranje
Ručka za otvaranje olakšava otvaranje i zatvaranje suncobrana. Ovo može biti posebno korisno kada rukujete velikim suncobranima.
UV-zaštita
Suncobran ima platno od poliesterskih vlakana s UV-zaštitom. To znači da platno može izdržati izloženost suncu, a da mu boja ne izblijedi.
Vodoodbojno
Platno je vodoodbojno, što vam omogućuje da uživate u spoljašnjem prostoru bez brige o laganoj kiši ili rosi.
Čelična šipka
Suncobran ima čeličnu šipku presvučenu prahom koja je čvrsta i izdržljiva. Težina čelične šipke pomaže osigurati dobru stabilnost.
Stalak i navlaka za suncobran
Stalak za suncobran mora se kupiti zasebno. Ne zaboravite odabrati odgovarajući stalak za suncobran od najmanje 35 kg kako bi vaš suncobran bio stabilan po vjetrovitom vremenu. Također možete razmisliti o dodavanju navlaka za suncobran kako biste zaštitili svoj suncobran kada nije u upotrebi.
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 270 cm, Visina: 247 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 14 cm, Dužina: 43 cm, Visina: 152 cm |
| Težina | 6 kg |
| Forma | okrugao |
| Platno | 100% poliester |
| Uže | poliamid |
| Ručka za otvaranje | aluminij, polipropilen |
| Rebra | fiberglas |
| Broj rebra | 24 |
| Ruda | čelik |
| visina šipke | 235 cm |
| Prečnik šipke | 3,6 cm |
| Boja šipke | crna |
| Kapica | polipropilen |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Boja | bež |
| Osobine | ručica za otvaranje, nagibna funkcija, UV-zaštita, vodoodbojan |
| Obrada | premaz u prahu |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Parasol
Jest, ale myśleliśmy o zwrocie, bo sznurek od korbki nie był na nawijaczu. Po naszych wysyłkach udało go się wprowadzić na miejsce.
Naziv: Elżbieta
Lammehave - sehr schöner Marktschirm
Dieser Schirm gefällt uns wirklich gut! Unzufrieden sind wir mit der Beschreibung des Aufbaus (2) Es ist nicht nachvollziehbar, wie die beiden Stahlstangen miteinander befestigt werden
Naziv: Anne Conley
Parasol
Amazing product already assembled easy to unpack and use
Naziv: Paola
Beige parasol
Heel blij mee, mooie kleur en vind juist de vorm apart. Na een windhoos vloog de parasol de brandgang in, klem tussen beide schuttingen. Door de flexibele baleinen is de parasol weer in oude vorm terug. Enige minpuntje. Bij uitvouwen klikt het nergens in, dus weet je niet of het nog iets verder uitgedraaid kan worden. Beetje op gevoel dus. Wij zijn er blij mee en overwegen een extra voor bij de loungehoek.
Naziv: Astrid
Парасоля
Парасоля красива, але не дуже якісна. Краї тканини мають вузьку окантовку, тому спиці постійно випадають, і їх щоразу при відкритті треба заправляти назад. Кріплення, яке тримає зонт прямо, зламалося після другого використання. Тепер парасоля має завжди нахилене положення, що при найслабшому вітрі унеможливлює її використання (
Naziv: Яна
Slunečník
Vše odpovídá inzerovanému.. Je ooravdu velký a bytelný. Barva perfektní.
Naziv: Milča
Estupenda calidad-precio
Sin duda volvería a comprarla
Naziv: Esther
Se le sale la tela de las varillas
Tengo que coser la tela más abajo para que no se escape la tela
Naziv: Alberto
BBB
Bueno bonito y bien de precio. Facil de montar. La forma no es que me encante pero esta bien.
Naziv: Andrea
Mooie parasol
Mooie parasol alleen jammer dat er geen 2e deel bij zat (stok) moet ik weer terug naar de winkel
Naziv: Marian
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


