SVANEKERadni stol podesive visine VANEKE 70x140 crna
SVANEKE radni stol sa podesivom visinom vam omogućava da mijenjate između sjedenja i stajanja tokom dana kako biste poboljšali svoj radni položaj. Stol ima lako, električno podešavanje visine koje možete jednostavno kontrolisati pomoću kontrolne ploče. Ovaj crni stol ima minimalistički dizajn i ploču stola sa čistim, ravnim linijama. Š70xD140xV70-119 cm
Karakteristike
- Električni: Jednostavno i precizno podešavanje visine
- Podesiva visina: Podesite visinu između 70-119 cm
- Zaštita od sudaranja: Sprječava sudaranje sa okolnim predmetima
- Podesive noge: Osiguravaju ravan i stabilan stol
- Ukrasni furnir i čelik: Čvrsti, izdržljivi materijali
- FSC™ mješavina: Ovaj proizvod je napravljen od mješavine materijala iz FSC-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC-kontrolisanog drveta
Električni
Ovaj stol je podesiv pomoću elektromotora tako da možete lako podići ili spustiti visinu pritiskom na dugme. Intuitivna kontrolna tabla se nalazi na rubu ploče stola. Možete precizno podesiti stol na željenu visinu sjedenja ili stajanja.
Podesiva visina
Funkcija podešavanja visine vam olakšava promjenu između sjedenja i stajanja dok radite. Podstiče dinamičniji radni dan uz mogućnost promjene radnog položaja. Podesite ga tako da odgovara vašoj tačnoj visini sjedenja ili stajanja kako biste poboljšali držanje i smanjili napetost.
Zaštita od sudaranja
Ako sto otkrije prepreku prilikom podešavanja nagore ili nadole, sistem protiv sudaranja ga zaustavlja i povlači nekoliko centimetara. Ovo pomaže u sprječavanju oštećenja stola ili okolnih predmeta.
Podesive noge:
Možete fino podesiti visinu svake noge kako biste stabilizovali stoj i osigurali stabilnu, ravnu radnu površinu. Podesive noge su posebno korisne ako je vaš stol postavljen na kosom ili neravnom podu.
Ukrasni furnir i čelik:
Stol se sastoji od čvrstog čeličnog okvira i ploče stola od izdržljivog ukrasnog furnira. Sve površine su crne za monohromatski izgled koji odgovara većini kancelarijskih prostora.
FSC™ mješavina:
FSC™ oznaka je vaša garancija da materijali korišteni u ovom proizvodu dolaze iz FSC-certificiranih šuma ili drugih kontrolisanih izvora. Izborom FSC-certificiranih proizvoda, pomažete u zaštiti svjetskih šuma.
| Vrsta | Radni stol |
|---|---|
| Materijal | melamin, PP (polipropilen), iverica, čelik |
| Materijal | Vrh: melamin, iverica, Noge: čelik, Ram/konstrukcija: čelik, Površina: melamin |
| Boja | crna |
| Karakteristike | Podesive nogice, Protiv sudaranja, Organizer za kablove, Podesiva visina |
| Veličina nakon montaže | Širina: 70 cm, Dužina: 140 cm, Visina: 70-119 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 77 cm, Dužina: 142 cm, Visina: 13 cm |
| Težina | 33 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ Mix |
| Materijal | Akrilonitril butadien stiren, PC (polikarbonat), PVC, Polietilen tereftalat, Čelik |
| Veličina | Širina: 15 cm, Dužina: 15 cm, Visina: 12 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 15 cm, Dužina: 20 cm, Visina: 12 cm |
| - | |
| Transformator | Yes |
| Korištenje | unutrašnji |
| Izvor struje | električni utikač |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Radni sto svaneke
Praktičan, lahko se sastavlja, sve preporuke
Naziv: Amina
Πολύ βολικό γραφείο
Εξαιρετικό και πολύ εργονομικό στη χρήση
Naziv: Γιωργος
Mulțumit
Îl am montat de 2 săptămâni. A fost ușor de montat, în 30 de minute cam este gata. L-am ridicat de vreo 3 ori, nu mă pot pronunța despre rezistența în timp a motorașului. Am un laptop și 3 monitoare și rezistă foarte bine. Îmi place că blatul este dintr-o singură bucată iar bara de rezistență este solidă. Într-adevăr se văd urmele de la degete foarte tare. Mi-am luat un mousepad cu dimensiune de 90x45 și am scăpat de această problemă.
Naziv: Paul
Buen escritorio por su precio
El Svaneke es sencillo de armar, aunque si uno está solo puede tardar hasta hora y media. Es un escritorio grande (compré la versión de 70x140) y firme. El mecanismo elevable funciona a la perfección, y trae algunos accesorios para dejar los cables prolijos y ocultos a la vista. Es ya el segundo que tenemos en casa.
Naziv: Rodrigo
SNAVENE asztal
Nagyon szép, könnyű összeszerelni, hibátlan.
Naziv: Elizeus Anett
Birou reglabil Svaneke
Usor de montat , functioneaza bine, sunt multumit!
Naziv: Tibor
Motor Stricat
Motor-ul s-a stricat in mai putin de o luna, in conditiile in care a fost folosit de maxim 10 ori.
Naziv: Diana
Kiváló ár-érték arány
Egyszerűen, gyorsan összeszerelhető. Ebben az árkategóriában szerintem a legjobb ilyen jellegű termék. Azoknak írom, akik esetleg később belefutnak abba a jelenségbe, amibe én is: a fel-le nyomógombok kis dobozában lévő led folyamatosan villogni kezdett piros színnel. Ilyenkor az asztalt felfele nem, lefele is csak lassan ("fél gőzzel") tudtam állítani. Valami meghibásodásra gondoltam, de nem. Ilyenkor az asztalt le kell engedni, amennyire csak lehet. Amikor lent van teljesen, rányomtam még egyszer a "le" gombra. Nyilván lejjebb már nem ment, de a piros fény kikapcsolt, és újra mozog az asztal mindkét irányba. Valószínűleg valami "calibration" módba kapcsolt.
Naziv: Ricsi
Geen beenruimte, duur maar slecht ontwerm
Onbegrijpelijk dat je zelfs je benen niet kan kruisen of je zit tegen een harde balk die aan de kant van de stoel bevestigd is. Je zou denken dat bij een bredere tafel je meer beenruimte hebt, maar de balk zit net nóg dichter tegen benen. Ook zit het mechanisme aan de verkeerde kant dus enkel nut voor eenmalig. De tafel omdraaien is ook zinloos omdat het netje achteraan zit. Ook veel vinger- en vuilplekken bij minste aanraking.
Naziv: Mathieu De Ruyck
Ett bra skrivbord till ett rimligt pris.
Ett helt okej skrivbord för en väldigt rimlig summa. Dock var inte bruksanvisningen så lätt att tyda så tog lite tid att montera det
Naziv: Tommy
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


