RANGSTRUP + STORDALENRANGSTRUP Ø110 stol + STORDALEN stolice natur
Veličina:
Baštenska garnitura za 4 osobe. Stol: aluminij i umjetno drvo. Ø110xV74 cm. Stollice: čelik i polietilensko uže. Sa luksuznim jastucima sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom.
Set se sastoji od sljedećih artikala
Podaci o proizvodu
Podaci o proizvodu - Baštenski stol RANGSTRUP Ø110 natur/crna
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 110 cm, Visina: 74 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 70 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 114 cm, Dužina: 114 cm, Visina: 6 cm |
| Težina | 14 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Umjetno drvo je sintetički materijal koji ne zahtijeva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uslove. Umjetno drvo je UV-zaštićeno što štiti površinu boje. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Oblik | okrugli |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | crna, Natur |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Oprati vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Baštenska stolica STORDALEN natur
| Veličina nakon montaže | Širina: 57 cm, Visina: 79 cm, Dubina: 62 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 41 |
| Visina naslona za ruke | 67 cm |
| Težina | 6,6 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: polietilen, Sjedalo: polietilen, Naslon za ruke: čelik, Noge: čelik |
| Kapica za noge | polietilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% polipropilensko vlakno (tekstil), Punjenje: poliuretanska pjena/100% poliestersko vlakno, vlakno, Gustoća pjene: 23 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, vlakno, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% polipropilensko vlakno (tekstil), Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, vlakno, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


