BARKHOLTUmetak za ormar BARKHOLT Š42xDub45 4 žičane korpe
Veličina:
Čelik. Š42xV69xDub45 cm
| Materijal | PP (polipropilen), čelik |
|---|---|
| Materijal | Prednja strana: čelik, Vrh: čelik, Dno: čelik, Stranica: čelik, Noge: PP (polipropilen), čelik, Zadnja strana: čelik, Ram/konstrukcija: čelik |
| Ladica | Prednja strana: čelik, Dno: čelik, Stranica: čelik, Zadnja strana: čelik |
| Noge | PP (polipropilen), čelik |
| Boja | Bijelo |
| Veličina nakon montaže | Širina: 42 cm, Visina: 69 cm, Dubina: 45 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 48 cm, Dužina: 70 cm, Visina: 20 cm |
| Težina | 4 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Very easy to assemble
Good baskets
Naziv: Martin
Good
Lovely and neat little set of drawers but putting it together was a nightmare
Naziv: Sasha
Easy assembly
I saw a few comments complaining no support to hold the drawers. The simplest way to resolve it was using tiny white cable's ties.
Naziv: AE
Barkholt
stojan plni svoj ucel. skoda ze na jednej strane nieje doraz na kosiky a tak mozu prepadnut na druhu stranu inak celkova spokojnost
Naziv: Adriána
barkholt
meer dan zomaar handig draadbakken glijden wel erg snel zit geen rem op
Naziv: Roos
Parfait
Livraison super rapide. Produit conforme à l'annonce, et encore plusstable que je ne le pensais.
Naziv: Ana
Potrivire pentru dulap
Ma bucur de acest produs, a intrat super bine in dulap. Și este potrivit pentru hainele sportive. Nu este foarte rezistent dar e ce trebuie la cat este folosit și cum spuneam potrivit pentru hainele sportive.
Naziv: Lidia
Falsche Breite
Schnell zusammengebaut. Punktabzug da Breite 43 cm anstatt wie angegeben 42 cm.
Naziv: Stern
Trådkorg
Måtten stämde perfekt men man drar lätt ut lådan för långt som andra skrivit, man måste vänja sig tänker jag
Naziv: Märta
Wardrobe Insert 4 Wire Baskets
Excellent! Really pleased with this item. Well made & really helps to organise your wardrobe.
Naziv: Viv
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


